Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 13 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Реальні справи, а не передвиборчий піар

 


23 жовтня 2015 03:00

Звернення голови Полтавської обласної організації Партії «Відродження», народного депутата Олега Кулініча.

 

Шановні виборці!

Сьогодні закінчується період агітації на місцевих виборах. Думаю, більшість полтавців цьому дуже раді, адже кількість нездійсненних обіцянок, політичної реклами та «чорного» піару на цих виборах справді зашкалює. Люди втомилися від цього та хочуть повернутися до нормального «довиборчого» життя, і я їх добре розумію.

Дуже радий, що Партія «Відродження», на відміну від інших політсил, не піддалася загальній тенденції. Ми пройшли цей виборчий етап чесно, запропонувавши вам конструктивну стратегію розвитку нашого регіону, а також авторитетних та компетентних кандидатів, готових брати на себе відповідальність і вирішувати найбільш гострі проблеми Полтавщини.

Ми не вв’язувалися в різноманітні конфлікти і інсинуації, бо маємо впевненість у власному результаті і у власних кандидатах. Ми будували передвиборчу кампанію на власних перевагах, а не на недоліках конкурентів, і я вважаю, що це правильно.

Тому, голосуючи за «Відродження», ви можете бути впевнені, що вас голос не буде марним! Ваші проблеми обов’язково будуть почуті і ваша позиція буде представлена нашими депутатами на різних рівнях місцевої влади.

Проголосуйте за тих людей, результати роботи яких ви бачите кожного дня, адже ні обіцянки, ні красиві статті, ні рейтинги і псевдорейтинги – на ваше життя не вплинуть і ваших проблем не вирішать!

На правах реклами

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися