Кременчугская газета
Четверг, 21 Сентября 2017 года
Facebook Twitter Instagram telegram

Вы здесь

В лицее №4 урок Мира провели депутаты Дмитрий Кравченко и Виктория Гончаренко


1 сентября 2015 03:00
В лицее №4 урок Мира провели депутаты Дмитрий Кравченко и Виктория Гончаренко

Кроме этого они вручили директору лицея сертификат на приобретение необходимых строительных материалов.

Депутати Кременчуцької міської ради Дмитро Кравченко і Вікторія Гончаренко привітали з початком навчального року учнів і педколектив четвертого ліцею, які вже традиційно зібрались біля пам’ятника Т.Г.Шевченко.

Дмитро Кравченко зі словами найкращих побажань вручив директору ліцею сертифікат на придбання необхідних будівельних матеріалів.

Не дивлячись, що Міністерство освіти не надавало перевагу якійсь певній тематиці першого уроку, старшокласники кременчуцького ліцею обрали болючу на сьогодні тему війни на сході України.

Традиційний урок миру провели депутати Дмитро Кравченко і  Вікторія Гончаренко. Вони спробували себе у ролі вчителів-волонтерів і розповіли підліткам про війну.

Фото: 
Юрия Язовцева
На правах рекламы

Другие новости

Loading...
Конкурсы
  • Фотоконкурс "Перший раз в перший клас: Мій клас!": Нагородження

    Батьки першачків поділилися: наскільки їх об'єднав фотоконкурс, діти ж отримували подарунки, та, як і планувалося, насолоджувалися днем нагородження. 

    Сьогодні у розважальному закладі Fly Kids відбулось нагородження фотоконкурсу Кременчуцької газети "Перший раз в перший клас: Мій клас!" 
     
    1-В клас кременчуцького навчально-виховного комплексу №5 ім. Т. Шевченка були разом з батьками та класним керівником -  Бегмою Наталією Миколаївною.   

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.