Кременчугская газета
Понедельник, 19 Марта 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Нардеп Сергій Каплін: «Закон повинен карати кожного без винятку»

 


28 сентября 2015 03:00
Нардеп Сергій Каплін: «Закон повинен карати кожного без винятку»

Нардеп прокоментував політично-наркотичний скандал у Кременчуці.

Нардеп Сергій Каплін, який активно долучився до слідчих дій у політично-наркотичному скандалі прокоментував ситуацію у місті та зробив кілька гучних заяв.

«В Кременчуці, як і в цілому по Полтавській області, процвітав, процвітає і, сподіваюся, після цієї історії припинить процвітати міліцейський бандитизм. Я переконаний, і буду робити абсолютно все, щоб покарати тих, хто намагався звичайному кременчужанину підкинути наркотичне зілля, для того, аби потім спровокувати відповідну кримінальну справу і вимагати від нього або бізнес, або якісь інші речі.

Я не виключаю, що велося прослуховування суддів, при чому прослуховування несанкціоноване.  А «правоохоронці» помилилися автомобілем, в який треба було підкинути це зілля. Усі ці версії будуть розглядатися, але в цілому в області немає господарів і немає порядку. Господар і порядок потрібні області, саме тому наша політична сила іде і у міську раду, і в обласну раду. Завданням номер один після подолання безробіття і хаосу в економіці буде наведення порядку і боротьба з корупцією. В наших руках через кілька місяців буде вся правоохоронна система Полтавської області. І  ми будемо цю руку стискати стільки, скільки потрібно аби задавити корупцію», - сказав Сергій Каплін.

Окремо нардеп додав, що погрози від правоохоронців до людини, яка постраждала внаслідок нещодавніх подій, надходили протягом останніх кількох років. Його дитина не могла пройти по вулиці ввечері, щоб до неї не був приставлений позаштатний працівник відповідних спецслужб і не провокував його на ті чи інші кроки.

«Я скажу так, всіх має об’єднувати закон. Не може такого бути, щоб по партійній або іншій ознаці людей розділяли на тих, для кого закон працює, а для кого ні. Ми дочекаємося того, що і журналістам можуть щось підкинути, аби ви писали про тих, кого треба, кандидатам в депутати будуть щось підкидати. Ми ж тоді будемо жити в умовах громадянської війни в одному місті. Закон повинен карати кожного без винятку. Це наше місто і ми будемо добиватися усім нашим активом, щоб тут був порядок. Щоб ті, у кого є погони та пістолет не ганялися за тими у кого є бізнес. Ми будемо добиватися максимально порядку, і методів я вибирати не буду. Якби учора (24 вересня - ред.) я не приїхав сюди і не відмінив свої справи, то цю машину почепили б на шнурок, відтягли в РВВС (районний відділ внутрішніх справ - ред.), розібрали б та поховали всі докази злочинів. Суд не дав би санкцій, щоб ми подивилися відео з камер даху суду. Все було б "шито-крито". Я провів тут добу, не спав, контролював разом із своєю командою. Сьогодні ця вся ситуація об’єднала актив нашого міста, ми влаштували тут міні-майдан і добилися того, щоб людей почули і робили так, як люди вимагають, а не так, як захотілось людям у яких є пістолет і погони», - додав Сергій Каплін.

Нардеп вважає, що видачу відео саботували.

«І міліція, і суд, і прокуратура вчора, як тройка коней, тікали від простих українських громадян. Міліція їхала вчора 4 години, слідчий один не доїхав з Полтави, а другий поошивався  і пішов звідси. Сьогодні його взагалі не було. В суді о 17.30 вже нікого не було на роботі. Ви уявіть, якби робітник якогось підприємства нашого міста пішов з роботи на пів години, що б з ним було? Вчора у нас були всі дозволи і всі документи, щоб отримати відео. Що зі зйомкою відбулося за ніч, я не знаю. Я вам скажу так, я доб’юся, щоб спеціалісти з Києва перевірили, чи була монтована ця зйомка, чи вирізали звідти той момент, коли підкидали наркотики кременчужанину і, якщо це буде встановлено, то полетить не одна голова, починаючи з голови суду, який втік зі свого робочого місця, закінчуючи його заступниками і керівником апарату, який вчора мав приїхати і дати  коди доступу до відповідних матеріалів, аби ми прямо тут в присутності народного депутата, керівника міліції нашого міста і представників громадськості перевірили, що, власне, відбувалося.

Ще вчора ввечері можна було зробити те, що було зроблено безпосередньо сьогодні - машину сьогодні до гвинтиків розібрали, показали, подивилися, людей заспокоїли і пішли далі працювати, а не ховалися у високих кабінетах і не вирішували, як заховатися від простих людей і Сергія Капліна. Врешті-решт нічого не придумали і на ранок зробили те, чого ми вимагали. Це не припустимо. Я думаю, що цьому має дати оцінку генпрокурор і начальник СБУ. Думаю, що треба зняти з роботи обов’язково і начальника міліції, і прокурора – всіх без винятку, тому що , якщо ми так будемо будувати систему захисту простих громадян -  ми докотимося до ручки», - заявив Сергій Каплін.

На правах рекламы

Другие новости

Загрузка...
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться