Кременчугская газета
Четверг, 21 Сентября 2017 года
Facebook Twitter Instagram telegram

Вы здесь

Дмитро Кавунник: «За дорученням Святого Миколая вітаємо діток»


20 декабря 2015 02:00
Дмитро Кавунник: «За дорученням Святого Миколая вітаємо діток»
На Новорічні свята Кременчуцька фракція Радикальної партії Олега Ляшка відвідала Кременчуцький Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

На Новорічні свята усі дітки чекають уваги та подарунків, тому Кременчуцька фракція Радикальної партії Олега Ляшка відвідала саме тих дітей, які цього потребують в першу чергу. Депутати відвідали Кременчуцький Центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Привітали вихованців та педагогів смаколиками. Про проблеми Центру говорили з Дмитром Кавунником та Валентином Курченко-Гаєм.

«Дітки - це наша радість, але й велика відповідальність. Тому в подальшому Радикали допомагатимуть у вирішенні важливих питань для Кременчуцького Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Ми отримали багато позитиву від спілкування з дітками! Завідуюча дитячим будинком - неймовірна жінка. Вона і педагог і мама. Сам будинок також порадував чудовими вихователями, неймовірною чистотою та затишком. Не в кожному дитячому центрі таке побачиш», - говорить лідер кременчуцьких «радикалів» Дмитро Кавунник.

Крім того фракція Радикальної партії на чолі з Дмитром Кавунником привітала діток з  Кременчуцького обласного дитячого психоневрологічного санаторію «Славутич» зі святом Святого Миколая.

Дітки та вихователі були раді нашому візиту, адже ми часто там буваємо. Керівництво закладу бідкалось про проблеми, яких у "Славутичі" дуже багато, і деякі питання Дмитро Кавунник, як член Бюджетної комісії хоче вирішити.

«Умови у діток не найкращі, майже все робиться за рахунок вихователів. Не вистачає елементарних речей! Дітки спокійні та привітні, але державі до того байдуже. Сподіваймося, що Кременчук не залишить в біді цей заклад», - говорить Дмитро Кавунник.

«Радикали» також привітали діток тих Героїв, які поклали голову за Україну...

«Мені не хотілось їхати зі «Славутича». Рекомендую «незаземленим» чиновникам та мажорчикам частіше бувати там, де ми необхідні...», - резюмував Дмитро Кавунник.

Другие новости

Loading...
Конкурсы
  • Фотоконкурс "Перший раз в перший клас: Мій клас!": Нагородження

    Батьки першачків поділилися: наскільки їх об'єднав фотоконкурс, діти ж отримували подарунки, та, як і планувалося, насолоджувалися днем нагородження. 

    Сьогодні у розважальному закладі Fly Kids відбулось нагородження фотоконкурсу Кременчуцької газети "Перший раз в перший клас: Мій клас!" 
     
    1-В клас кременчуцького навчально-виховного комплексу №5 ім. Т. Шевченка були разом з батьками та класним керівником -  Бегмою Наталією Миколаївною.   

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.