Кременчугская газета
Четверг, 25 Мая 2017 года
Facebook Twitter

Вы здесь

Вулицями рідного міста – вулиця Володимира Великого1 ноября 2016

Відповідно до закону про декоммунізацію, більше ста вулиць Кременчука отримали нові назви на честь видатних діячів міста чи країни - у новому проекті згадуємо цих людей.

 

Князь Володимир Святославович увійшов у історію нашого народу як князь-Святитель, який охрестив Україну-Русь і ввів її у християнську цивілізацію. За його труди на благо рідної землі народ ще за життя називав його Великим князем київським, любив його як батька нації, а після смерті причислив до лику святих.

Діяльність князя Володимира і справді була великою. Міцною, єдиною і сильною була при ньому і княжа Україна. Дружби з Володимиром, його допомоги шукали європейські імператори і королі. За часи правління він приєднав до своєї держави землі в'ятичів, ятвягів, радимичів, білих хорватів. Воював проти булгарів, греків, вірменів, поляків, печенігів. Розширив межі столиці Києва, збудував Десятинну церкву. Першим із руських князів розпочав карбувати власну монету. Використовував особистий знак «тризуб», що став Гербом України.

За такий великий вклад у розвиток країни вулицю Кременчука, що носила ім’я керівника компартії Німеччини Ернста Тельмана, перейменували на честь Володимира Великого. 

Автор: 
Влад Тимченко

Loading...
Конкурсы
 • Кременчугская газета приглашает в цирк победителей конкурса

  Кременчугская газета приглашает в цирк победителей конкурса

  Редакция вручает своим читателям пригласительные билеты.

  Редакция Кременчугской газеты вручает сегодня своим читателям пригласительные билеты в цирк «КОБЗОВ» по итогам конкурса, в котором приняли участие более 200 человек. 

  Мы разыграли два билета на новое шоу для всей семьи «Extreme»! И еще три со скидкой 70%.

  Победителей розыгрыша определили путем жеребьевки.

   Победители

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.