Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 27 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Головний кременчуцький радикал Дмитро Кавунник розповiв, чому не можна голосувати за зміни до Конституції України


5 вересня 2015

«За «новою конституцією» власником стають не територіальні громади, а районні та обласні ради».

 

31 серпня Верховна Рада України прийняла антинародні закони , які легалізують терористичний рух на Сході нашої держави. Зміни до Конституції перекреслюють усі намагання сил АТО витиснути ворожі війська з території України.

«Я впевнений , що більшість людей навіть не читала нового закону. А даремно. Нинішня влада не пояснює нам нюансів нововведень . Тому я вважаю, що обов`язок кожного патріота донести народу, що насправді робить пан Порошенко . 31 серпня 2015 року увійде в історію українського народу як ще одна чорна дата календаря. За словами лідера Радикальної партії Олега Ляшка, своїми діями Президент Порошенко разом з фракціями БПП та Народного фронту Прем’єр-міністра Яценюка за участі "Опозиційного Блоку", поховали у Верховній Раді України демократичну коаліцію, на яку покладали сподівання мільйони українських громадян» -, підкреслив Дмитро Кавунник. 

«Цей чорний день, нажаль, завершився кривавою трагедією під стінами парламенту –можливо, спланованою провокацією спецслужб, внаслідок якої загинули троє невинних українських військовослужбовців. Я вважаю, що метою організаторів кривавої трагічної події, від якої постраждали ще понад сто правоохоронців і десятки громадян – мирних протестувальників, була дискредитація патріотичних політичних сил, які не голосували за зміни до Конституції, які можливо написані в Кремлі. Президент надав особливий статус Донбасу. Всі побачили, що мета організаторів кривавої провокації була також і в тому, щоб відволікти увагу українського суспільства від акту національної зради, який відбувся 31 серпня 2015 року у Верховній Раді» -, припустив Дмитро.

«Тому я хочу пояснити загрози і ризики Нової редакція КОНСТИТУЦІЇ України за словами відомого політолога Віктора Глоби, у якого я навчався :

Поняття територіальної громади зникає.  Якщо за чинної конституції територіальна громада - це юридична особа публічного права, яка має свій статут, може виступати власником і суб’єктом господарських відносин, то «жителі громад» у пропонованій редакції ніяк не зможуть претендувати ні на роль власника, ні на роль суб’єкта господарських відносин.

В пропонованій редакції «нової конституції» місцеве самоврядування вже здійснюється не територіальною громадою, а головою громади як адміністративно-територіальної одиниці, районною радою та її виконавчим органом.  Тобто в народу забирають право на самоврядування. Тепер місцеві ради та виконкоми будуть представляти інтереси не територіальної громади, а громад як адміністративно-територіальних одиниць.  Це означає, що тепер вони не зобов’язані представляти інтереси народу, а в народу забирають механізм контролю рад та виконкомів. Ст..140.

І знову ми бачимо, що територіальну громаду заміняють жителями громади.  Звичайно, територіальна громада може озвучити свої інтереси.  А так – немає територіальної громади – немає інтересів територіальної громади.  Залишаються лише жителі громади, кожний зі своїми інтересами, і сільські та міські голови будуть на свій розсуд вибирати, чиї саме інтереси вони будуть представляти – кума чи сусіда. Ст.. 141.

За «новою конституцією» власником стають не територіальні громади, а районні та обласні ради.  Тобто якщо раніше вони лише управляли майном територіальної громади, то тепер вони стають власником.  Кращого способу легалізувати дерибан на місцевому рівні годі придумати! Де поділися всі права територіальної громади?  Справді, немає територіальної громади – немає прав національного багатства. Ст.. 142.

Зверніть увагу, наскільки детально чинна Конституція захищає права територіальної громади. Тому всі права територіальної громади з «нової конституції» треба вилучити.  Хай всі питання вирішують органи місцевого самоврядування та їх посадові особи.  Геть народовладдя! Ст.. 143.

Подивіться, як гарно ми тепер будемо захищати російську мову та інші мови національних меншин!  Заради цього пожертвували положенням про затвердження та формування районних та обласних бюджетів, їх розподілу між територіальними громадами.  Справді, навіщо народу думати про гроші.  Хай затягнуть паски і думають про мову.

Чи не єдина річ, яка залишилася незмінною в новій редакції, це надання органам місцевого самоврядування повноважень органів виконавчої влади. Справді, не потрібно ж руйнувати так гарно збудовану за останні роки владну вертикаль.  Влада президента має бути представлена на всіх рівнях, зверху до низу (в жодному разі не знизу до верху)» - цитував Дмитро Кавунник.

«Я не хочу, щоб нашій державі диктували закони інші країни. Ми молода, талановита та працьовита нація. Я вірю, що ми можемо подолати економічну кризу. Головне – народ не повинен страждати!» - підкреслив Дмитро.

 

На фото: Д. Кавунник

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися