Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 21 Квітня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Миргород стане столицею регіонального «Відродження»


11 вересня 2015

Миргород було обрано для проведення обласного форуму не випадково.

 

12 вересня в Миргороді відбудеться регіональний форум Полтавської обласної організації Партії «Відродження».

Як повідомляє прес-служба обласного осередку партії, урочиста частина заходу пройде в парку «Дружба», який раніше було відновлено за підтримки народного депутата, голови Полтавської обласної організації Партії «Відродження» Олега Кулініча.

На заході будуть присутні близько 300 представників цієї політичної сили з усіх районів Полтавської області.

«Запрошуємо всіх мешканців Миргорода та Полтавської області, а також журналістів на презентацію нашої команди професіоналів. Ви зможете почути бачення наших представників щодо тих змін, яких всі ми прагнемо для Полтавщини, а також поспілкуватися з ними», - зазначає Олег Кулініч.

Зі слів Олега Кулініча, Миргород було обрано для проведення обласного форуму не випадково.

«Миргород – це центр мого 147-го виборчого округу, по якому я обирався до Верховної Ради. Вважаю, що це місто якнайкраще демонструє високий рівень співпраці і взаєморозуміння між нашою командою і місцевою громадою. Дуже хочу, щоб така модель співпраці, як у Миргороді, була поширена і на всю Полтавську область», - додав керівник обласного осередку Партії «Відродження».

Під час форуму планується урочисте відкриття «Алеї «Відродження» у парку «Дружба», де символічно буде висаджено кущ калини. Захід планується зробити цікавим для всіх присутніх, адже під час форуму планується і розважальна частина.

Нагадаємо, що 5 вересня в Києві з’їзд Партії «Відродження» прийняв рішення про участь цієї політичної сили в місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

 

НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися