Кременчугская газета
Среда, 26 Июля 2017 года
Facebook Twitter

Вы здесь

Миргород стане столицею регіонального «Відродження»


11 сентября 2015

Миргород було обрано для проведення обласного форуму не випадково.

 

12 вересня в Миргороді відбудеться регіональний форум Полтавської обласної організації Партії «Відродження».

Як повідомляє прес-служба обласного осередку партії, урочиста частина заходу пройде в парку «Дружба», який раніше було відновлено за підтримки народного депутата, голови Полтавської обласної організації Партії «Відродження» Олега Кулініча.

На заході будуть присутні близько 300 представників цієї політичної сили з усіх районів Полтавської області.

«Запрошуємо всіх мешканців Миргорода та Полтавської області, а також журналістів на презентацію нашої команди професіоналів. Ви зможете почути бачення наших представників щодо тих змін, яких всі ми прагнемо для Полтавщини, а також поспілкуватися з ними», - зазначає Олег Кулініч.

Зі слів Олега Кулініча, Миргород було обрано для проведення обласного форуму не випадково.

«Миргород – це центр мого 147-го виборчого округу, по якому я обирався до Верховної Ради. Вважаю, що це місто якнайкраще демонструє високий рівень співпраці і взаєморозуміння між нашою командою і місцевою громадою. Дуже хочу, щоб така модель співпраці, як у Миргороді, була поширена і на всю Полтавську область», - додав керівник обласного осередку Партії «Відродження».

Під час форуму планується урочисте відкриття «Алеї «Відродження» у парку «Дружба», де символічно буде висаджено кущ калини. Захід планується зробити цікавим для всіх присутніх, адже під час форуму планується і розважальна частина.

Нагадаємо, що 5 вересня в Києві з’їзд Партії «Відродження» прийняв рішення про участь цієї політичної сили в місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

 

НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.