Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 20 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький радикал Дмитро Кавунник про президентські репресії


18 вересня 2015

«Залиште надії. Ваша черга ще прийде».

 

Кременчуцький радикал Дмитро Кавунник про президентські репресії:

«Про арешт Мосійчука. Я поділяю дві абсолютно не зв'язані речі. Саме затримання і зняття недоторканності. Не знаю, наскільки це відео реальне-, але воно вимагає розслідування. І депутат не повинен мати ніякої переваги перед Законом. І потрібно докласти всі сили щоб була встановлена істина. Зовсім інше шоу влаштоване в Раді. Спочатку показали кадри кидка гранати під ВР. Виступив Аваков. Потім генпрокурор показав кадри з Мосійчуком. Під крики "ганьба" всі проголосували, і, не давши задати питання, засідання закрили.

Але абсолютно органічно виглядала зовсім інша мізансцена. Депутат від БПП (не буду вказувати прізвище, тому, що це жінка) підбігла до Єгора Соболєва і з ненавистю сказала "Ти, Ти, ну що назбирали підписи за відставку Шокіна? Ну що? З'їли, мовляв плебеї?". Люди зберігають у своїх руках всі нитки корупції, які крадуть і беруть хабарі навіть не пароплавами та складами, а галузями хочуть відвернути увагу людей від "діамантового прокуратури", від правого свавілля, від непокараних вбивств Небесної сотні, Іловайська та Мінська. І єдине, що може затримати генпрокурора Шокіна на роботі в Генпрокуратурі реальна робота, реальне розслідування ВСІХ справ, а не тільки тих на який вкаже палець зверху. А найбільше мені запам'яталися очі. Очі багатьох депутатів. Тих, для кого сотні інкримінованих Мосійчуку тисяч - копійки. Вартість колеса на їх шикарних бентлі і мерсів. Ненависть і страх. Ненависть до нас.

Страх виявитися наступною ритуальної жертвою, якщо режисер зверху скаже "пора". І божевільна надія. А раптом вийде і люди про них забудуть? 

Залиште надії. Ваша черга ще прийде. 

Вітаючи чергову перемогу української демократії у вигляді арешту депутата Мосійчука, хочу попросити нагадати мені, панове, а як там поживає пан Єфремов? А заодно нагадати, скільки років отримав пан Ківалов за свою цілеспрямовану працю останніх років? А як там поживає пан Добкін, у своїх харківських чи де він там зараз пенатах? Чи добре зараз живеться пану Ахметову, без свого рідного донецького повітря? І де зараз ці хлопці, ці прекрасні спортивні хлопці-правоохоронці у чорних шоломах та з металевими щитами, які з криками та веселим гиканням ганялись за громадянами України якихось ще півтора року тому?

Затримали Мосійчука, зі спецназом, з посмішкою генпрокурора, наче цирк влаштували. На кілька днів країна все забуде, новий "інформаційний шум" все покриє.
Забуде "діамантових" прокурорів, з кокаїном в кабінеті, не згадає про відповідальних за Іловайськ та Дебальцеве, торгівлю з Росією і Кримом. Всі продажні депутати обікрали державу і чому не сидить ніхто з регіоналів генерали за котли за небесну сотню?!

Пам'ятаю вибори 2014 року. Страх перед тим, що партія Ляшко може взяти більшість у Раді об'єднала всіх опонентів, після чого на Радикальну Партію лилася бруд з усіх боків, куплені ЗМІ, фейкові ролики ... І хоч вони не домоглися свого, Радикальна партія опинилася в Раді, це була відповідь! Відповідь збіговиська, тих, хто знав, що в разі приходу до влади, Ляшко посадить за грати всіх старих і живучих при владі бандитів! Не дарма я згадую найбруднішу парламентську кампанію в історії України! Тільки безмозка людина може не помічати, що сьогодні чинний Президент і його команда не бажають боротися зі старим злом! Замість цього вони цілеспрямовано знищують єдину політичну силу, що не боїться розкрити очі народу! Можна показати хоч сто підроблених роликів, благо технології дозволяють! 

Події останніх днів лише в черговий раз доводять, що Президент бореться лише з Радикальної Партією! У країні більше немає нічого і нікого з ким би він боровся! Лише Ляшко і його команда! І в мене немає сумнівів в тому, що Олег Ляшко справиться з усіма труднощами на його шляху»!

 

НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ

2

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися