Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 21 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Бумбокс: «Ми пройшли стандартний шлях Д’Артаньянів, які приїздять до Парижа кожен день»


19 вересня 2016

Соліст популярної групи «Бумбокс» Андрій Хливнюк розповів, про те, як народжуються пісні, та зізнався, що має зіркову хворобу.

 

Група «Бумбокс» виступила у Кременчуці із концертом, презентувавши свій новий макси-сингл «Люди». Напередодні концерту соліст гурту Андрій Хливнюк активно спілкувався з журналістами та роздавав автографи на пам’ять.

- Як на Вас впливає осінь? І яка пора року є Вашою улюбленою?

- Я люблю літо, навіть якщо його треба купувати. Іноді мені випадає така можливість і я купую собі трошки літа. Я народився взимку, але люблю літо, хоча в принципі кожна пора року мені подобається.

- Ваш макси-сингл «Люди» - про кого він?

- Мені здається, я там натякаю в назві (сміється). Це Чехов сказав, що ми тільки тоді люди, коли любимо. Я просто перефразував його думку і зробив з того пісню. Це постмодернізм. Це надихає. Пісня «Люди» це лише кілька нот, які тримаються в чартах. Треба слухати – там у пісні відповіді на все є.

- Чи любите Ви свою роботу?

- Ні. Музика для мене це не робота. Робота – це дороги. А їх я не люблю. Музиканти повинні грати музику.

- Як в групі Бумбокс народжуються пісні?

- В муках (смієтся). Я не можу сказати, що є якийсь рецепт того, як народжуються пісні. Іноді з одного аккорда може народитись пісня, іноді із трьох пісень складется одна.

- Якщо б Ви не були б самим собою, то ким хотілося б бути?

- У мене є дві відповіді на це запитання. Можна віджартуватися і сказати щось типу хотів би бути котиком чи краплинкою з небес, але мені вже 36 і так вже неможна. Я би хотів просто бути. Робити щось. Нічого не робити для здоров’я погано і то лише ненадовго класно.

- Що на вашу думку є важливим для пісні?

- Почавши писати десь років у 15 я почав розуміти, що майстерність виконавця це глибоко, але не так врешті важливо. Набагато важливіша і цікавіша думка. Вона може бути навіть проговорена ця пісня зірваним голосом, але якщо вона знайде відгук в людях, то це буде дійсно варта річ.

- Яким був ваш шлях до слави?

- Та стандартний шлях Д’Артаньянів, які приїздять до Парижа кожен день. Я не пам’ятаю дня, коли я став популярним. Та я й зараз себе не вважаю популярним. Популярність примхлива пані. Вона може бути, а може і ні. Важливіше мати чітке поняття, що робити аби бути щасливим.

- Чи хворієте Ви на зіркову хворобу?

- Я даю прес-конференцію! То звісно у мене зіркова хвороба. Нормальна людина не сяде за стіл і не буде більш ніж пів години розказувати якусь маячню іншим людям.

 

Автор: 
Ірина Андрєєва
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися