Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 20 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Піккардійська терція: «Людина має бути вільною, творити вільно»


19 жовтня 2016

Музиканти розповіли журналістам про світло в кінці тунелю та свободу.

 

Піккардійська терція – вокальна формація з України, що добре знана в усьому світі. Вони співають народні пісні, але не гребують і поп-музикою. Музиканти вже 24 роки працюють наживо, виступаючи перед глядачами у великих і малих залах. Колектив завітав до Кременчука. Ярослав Нудик та Володимир Якимець у рамках туру поспілкувалися із журналістами.

Кременчук, вже третє місто, де ви виступаєте в рамках туру. Як нову програму зустрічали наші попередники?

Ярослав Нудик (Я.Н.): Нас завжди гарно зустрічають, бо ми завжди гарно працюємо для людей. Ми працюємо відверто, чесно і без хитрощів та зайвих прийомів.

- Чому вирішили гастролювати за таким рекордним графіком?

Я.Н: А чому б і ні. Люди ж ходять на роботу щодня і працюють з 8.00 до 18.00, а інколи ще й у суботу. Абсолютно нормальний процес, як на нашу думку.

Володимир Якимець (В.Я.).Я: Нам же не 17 років, коли голос тільки формується. Нічого страшного.

- Ви говорили, що Піккардійська терція – це ваше життя…

Я.Н: Так це дійсно правда. Це наша робота і улюблене заняття. І це велике щастя. Склад нашого колективу майже не мінявся з часом. Ми відпочиваємо разом, але не надто часто. Ми звичайна середньостатистична сімя. Це наш світ, якщо хочете.

- «Пікардійська» взагалі-то пишеться з однією літерою «к». Але чому у вашому варіанті літер дві?

Я.Н: Ну це з вредності. На першій нашій афіші художник так написав, бо йому здалося, що так буде цікавіше. Він думав, що так правильно, і так збереглося. Це вже майже як власна назва, бо перша була з одним «к», а друга - вже назва колективу.

- Що слухач почує у новому альбомі?

В.Я: Новий альбом це автоматично нові пісні. Альбом буде концептуальний та матиме джаз-роковий напрямок. Не обійдеться і без народних пісень, бо це наше принципове правило, і це наше правило доброго тону. Будуть там і певні музичні жарти, ми їх уже виконували.

Пісня «Лети», вона дала назву цій програмі, це такий певний маркетинговий хід. Але ми, власне, могли назвати цей альбом «Будь вільний», бо саме про це ця пісня. Мається на увазі, що людина має бути вільною, творити вільно, бо тільки людина, яка відчуває себе вільною може більше брати від життя і, власне, віддавати теж більше.

Я.Н: Наш концертний тур, це можливість побачити, як слухач реагує на нові пісні.

- Останній альбом вийшов у 2009 році. З чим пов’язана така перерва?

В. Я: З революціями, війнами, з гастролями. По-перше час був не той. Чесно кажучи, після 2013 року не співалося і не писалося, а зараз вже видно світло в кінці тунелю і можна подумати про майбутнє. До того ж ми знайшли нову студію звукозапису.

Тобто ви бачите кінець у цій війні?

В. Я: Я бачу світло в кінці тунелю. Ми ше з тунелю не вийшли, але у мене оптимістичні настрої, бо рішення цієї війни, яку називають АТО, прийде. Ще рік тому взагалі ніхто не знав чим це все закінчиться. А в даний момент ми стали абсолютно сильнішими, поважнішими, по-доброму наглішими і ми захищаємо свої інтереси.

- Яка пісня у вас є найулюбленішою?

В.Я: Жодна. Не може бути у артиста найулюбленішої пісні, бо тоді він перестає взагалі щось писати. Як тільки з’являється улюблена пісня – то навіщо тоді щось робити далі.

Я.Н: У артиста не має бути улюблених міст та концертних залів. Кожен раз треба виходити при параді.

- Яку пісню ви співаєте на біс?

В.Я: Ми маємо програму на концерт, але вона змінюється залежно від настрою залу. На біс можемо співати будь-яку пісню, яка буде підходити до настрою залу та слухача.

 

Фото: 
Олександр Грінченко
Автор: 
Ірина Андрєєва
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися