Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 6 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

12 епізодів "черепашки" потягнули на 1 рік 3 місяці позбавлення волі

 

4 лютого 2020 11:30

Судові справи.

 

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Олександр Маханьков розглянув у відкритому  судовому засіданні кримінальне провадження від  06 січня 2020 року  про обвинувачення уродженця  м. Світловодськ, не одруженого, не працюючого, раніше чотирижди судимого у вчиненні злочинів, передбачених ст.185 ч.2 "Крадіжка", ст.360 "Умисне пошкодження ліній зв'язку" Кримінального кодексу України.

Як сказано у вироку суду, суд визнав доведеним, що обвинувачений вчинив злочини за наступних обставин:

Епізод №1

02.01.2020 року у нічний час доби, точного часу в ході досудового розслідування встановити не представилося можливим,  чоловік, перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 5 по вул. Горького у м. Кременчуці помітив магістральний кабель, внаслідок чого у нього виник злочинний умисел направлений на таємне, повторне викрадення чужого майна, належного ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел,він, за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, з корисливих мотивів, діючи повторно, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 200х2х0,4 загальною протяжністю 7 метрів, вартістю 2069,13 грн.

Епізод №2

02.01.2020 року чоловік , перебуваючи біля будинку 5 по вул. Горького у м. Кременчуці Полтавської області, в оглядовому колодязі помітив магістральний кабель, внаслідок чого у нього виник злочинний умисел направлений на пошкодження кабельної лінії зв`язку ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел, він , за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, шляхом вільного доступу, пошкодив магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 200х2х0,4, який належить ПАТ «Укртелеком», що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 98 абонентів.

Епізод №3

02.01.2020року у нічний час доби, точного часу в ході досудового розслідування встановити не представилося можливим,  чоловік, перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 1 по вул. Генерала Манагарова у м. Кременчуці Полтавської області, помітив магістральний кабель, внаслідок чого у нього виник злочинний умисел направлений на таємне, повторне, викрадення чужого майна, належного ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел, він, за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, з корисливих мотивів, діючи повторно, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 400х2х0,4 загальною протяжністю 20 метрів, вартістю 11200,80 гривень.

Епізод №4

02.01.2020року чоловік, перебуваючи біля будинку № 1 по вул. Генерала Манагарова у м. Кременчуці Полтавської області, перебуваючи в оглядовому колодязя помітив магістральний кабель, внаслідок чого, у нього виник злочинний умисел направлений на пошкодження кабельної лінії зв`язку ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел, він, за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, шляхом вільного доступу, пошкодив магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 400х2х0,4, який належить ПАТ «Укртелеком», що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 118 абонентів.

Епізод №5

04.01.2020 у нічний час доби, точного часу в ході досудового розслідування встановити не представилося можливим,  чоловік, перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 5 по вулиці Горького у м. Кременчуці Полтавської області, помітив магістральний кабель, внаслідок чого, у нього виник злочинний умисел направлений на таємне, повторне, викрадення чужого майна, належного ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел, він, за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, з корисливих мотивів, діючи повторно, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 200х2х0,4 протяжністю 51 метр, вартістю 15075,09 гривень та магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 100х2х0,4 протяжністю 51 метр, вартістю 6289,83 гривень, загальною вартістю 21364,92 гривень.

Епізод №6

04.01.2020року   чоловік, перебуваючи біля будинку № 5 по вулиці Горького у м. Кременчуці Полтавської області, перебуваючи в оглядовому колодязя помітив магістральний кабель, внаслідок чого, у нього виник злочинний умисел направлений на пошкодження кабельної лінії зв`язку ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел, він, за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, шляхом вільного доступу, пошкодив магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 200х2х0,4 протяжністю 51 метр, та магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 100х2х0,4 протяжністю 51 метр, які належать ПАТ «Укртелеком», що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 98 абонентів.

Епізод №7

05.01.2020 у нічний час доби, точного часу в ході досудового розслідування встановити не представилося можливим,  чоловік, перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 1 по вул. Генерала Манагарова у м. Кременчуці Полтавської області, помітив магістральний кабель, внаслідок чого у нього виник злочинний умисел направлений на таємне, повторне, викрадення чужого майна, належного ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел, він, за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, з корисливих мотивів, діючи повторно, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 400х2х0,4 загальною протяжністю 16 метрів, вартістю 8960,64 гривень.

Епізод №8

05.01.2020року чоловік, перебуваючи біля будинку № 1 по вул. Генерала Манагарова у м. Кременчуці Полтавської області, перебуваючи в оглядовому колодязя помітив магістральний кабель, внаслідок чого, у нього виник злочинний умисел направлений на пошкодження кабельної лінії зв`язку ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел,  він, за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, шляхом вільного доступу, пошкодив магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 400х2х0,4 який належить ПАТ «Укртелеком», що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 118 абонентів.

Епізод №9

06.01.2020 у нічний час доби, точного часу в ході досудового розслідування встановити не представилося можливим,  чоловік, перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 5 по вул. Горького у м. Кременчуці Полтавської області, помітив магістральний кабель, внаслідок чого у нього виник злочинний умисел направлений на таємне, повторне, викрадення чужого майна, належного ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел, він , за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, з корисливих мотивів, діючи повторно, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 200х2х0,4 загальною протяжністю 21 метр, вартістю 6207,39 гривень.

Епізод №10

06.01.2020року чоловік, перебуваючи  біля будинку № 5 по вул. Горького у м. Кременчуці Полтавської області, перебуваючи в оглядовому колодязя помітив магістральний кабель, внаслідок чого у нього виник злочинний умисел направлений на пошкодження кабельної лінії зв`язку ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел, він, за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, шляхом вільного доступу, пошкодив магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 200х2х0,4 який належать ПАТ «Укртелеком», що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 98 абонентів.

Епізод №11

09.01.2020 у денний час доби, чоловік, перебуваючи в оглядовому колодязі, що поблизу буд. 44А по вул. Заводській у м. Кременчуці Полтавської області, помітив магістральний кабель, внаслідок чого у нього виник злочинний умисел направлений на таємне, повторне, викрадення чужого майна, належного ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел, він, за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, з корисливих мотивів, діючи повторно, шляхом вільного доступу, відрізав та таємно викрав магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 20х2х0,4 загальною протяжністю 47 метри, вартістю 1325,40 гривень.

Епізод №12

09.01.2020року чоловік, перебуваючи біля будинку № 44А по вул. Заводській у м. Кременчуці Полтавської області, перебуваючи в оглядовому колодязя помітив магістральний кабель, внаслідок чого, у нього виник злочинний умисел направлений на пошкодження кабельної лінії зв`язку ПАТ «Укртелеком».

Реалізуючи свій злочинний умисел, він, за допомогою заздалегідь заготовлених ножиць, що мав при собі, шляхом вільного доступу, пошкодив магістральний кабель електрозв`язку марки ТПП 20х2х0,4 який належить ПАТ «Укртелеком», що спричинило тимчасове припинення телефонного зв`язку для 9 абонентів.

В судовому засіданні  обвинувачений   свою вину визнав повністю, пояснивши про обставини вчиненого, та пояснив, що дійсно вчиняв крадіжки, тому що потрібні були гроші.

Заслухавши справу суддя О.Маханьков визнав обвинуваченого  винним   та призначив покарання за ст. 185 ч.2 КК України/епізод 1,3,5,7,9,11/ у виді позбавлення волі строком на 1/один/ рік;

за ст. 360 КК України/епізод 2,4,6,8,10,12/ у виді 1/одного/ року обмеження волі.

На підставі  ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів  шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим , суд призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 1 /один / рік.

Відповідно до частини 1 статті 71 КК України за сукупністю вироків до покарання призначеного за даним вироком  частково приєднати не відбуту частину покарання за вироком Крюківського   районного суду м.Кременчука Полтавської області від 05.02.2019 року та остаточно суд визначив покарання  у виді позбавлення волі строком на 1( один) рік 3 місяці.

Також вирішено стягнути з чоловіка на користь ПАТ «Укртелеком» 62882 /шістдесят дві тисячі вісімсот вісімдесят дві/грн. 01 коп. в рахунок відшкодування матеріальної шкоди.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області протягом 30 діб з дня його проголошення.

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися