Кременчугская газета
Воскресенье, 18 Февраля 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

1,33 мільйони гривень збитків нарахував порушникам Полтавський рибпатруль за рік роботи

 

5 января 2018 17:15

За рік наклали 158,7 тис грн штрафів, вилучили 10,5 тонн водних біоресурсів та провели 563 рейдів.

Полтавський рибоохоронний патруль створено рік тому у січні. Інспекторський склад, пройшовши  конкурсний відбір, розпочав свою роботу у квітні. Протягом цього часу інспектори викрили 1931 порушення. За підсумками, 609 справ передали до суду для притягнення до адміністративної відповідальності, 97 справ направлено судами для відкриття кримінальних проваджень.

За рік патрульні провели 563 рейди, з них 144, тобто п’яту частину, в грудні. Очільниця Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич говорить, що збільшити кількість рейдів вдалося завдяки покращенню матеріально-технічного забезпечення:

«За півроку ми отримали чотири нових автомобілі Renault Duster, а в грудні нам дали ще три човни з моторами. Наявність сучасної техніки дозволяє якісно працювати як рибоохоронним патрулям №1 та №2, так і відділу оперативної роботи. Це допомагає швидко реагувати на правопорушення по всій території». 

Автомобілі та човни надійшли згідно з планом реформи органів рибоохорони. Вся техніка придбана через систему Prozorro в рамках бюджету у 40 млн грн.

Протягом року порушникам нараховано 1,33 млн. грн. збитків, з яких вже сплачено 163,4 тис грн.

«Всього за рік накладено 158,7 тисяч гривень штрафів. З них за постановами судів 122,4 тисячі гривень по 263 справам, а 36,3 тисяч гривень — за 704 справами за постановами органів рибоохорони. У підсумку стягнули 90 тисяч гривень штрафів, з яких тільки в грудні — 10,6 тисячі гривень», - зазначила очільниця Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області.

За рік роботи у порушників вилучили 10 555 кг водних біоресурсів, з яких за незаконне придбання чи збут — 1 578 кг.

«У минулому році наші патрульні вилучили у порушників 863 заборонених знарядь лову та ще 1051 за актами безхазяйного майна. Більшість таких знарядь — сітки, але було вісім вибухових та два знаряддя із застосуванням електроструму. Всього у браконьєрів затримали 88 транспортних засобів», - підсумувала Оксана Кулинич.

Інспектори займаються не тільки патрулюванням та контролем за виловом риби. У листопаді вони розпочали поширення «Довідника рибалки». Патрульні проводять роз’яснення серед рибалок-любителів безпосередньо під час роботи. Також співробітники патруля затвердили перелік зимувальних ям та розробили інтерактивну мапу з їх розташування.

«Важливо, що інспектори не тільки ловлять порушників, але й займаються роз’яснювальною роботою. Не всі люди знають як, де та коли можна рибалити. А профілактичні заходи корисніші для довкілля, ніж боротьба з негативними діями. Таке реформування позитивно впливає на розвиток рибоохоронної галузі», - прокоментував роботу патруля заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Додамо, що вилов риби регулюється Правилами любительського і спортивного рибальства. Про порушення можна повідомити за телефонами гарячої лінії Полтавського рибоохоронного патруля: 050-747-2579, ‎096-907-5008.

 

За матеріалами Полтавського рибоохоронного патруля

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Загрузка...
Конкурсы
  • Мы знаем, кто пойдет на «Лисапетный батальон»!

    Мы знаем, кто пойдет на «Лисапетный батальон»!

    Найди себя среди победителей.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться