Вы здесь

17-річна кременчужанка отримала золото на паралімпійському Чемпіонаті Світу

17 июля 2017 10:50
Наталя Кобзар на 200-метрівці встановила рекорд України.

17-річна кременчужанка Наталя Кобзар стала чемпіонкою фінального забігу на 200 м серед жінок змагального класу Т-37 на паралімпійському Чемпіонаті Світу. За інформацією Кременчуцької філії «Інваспорту», змагання проводились 15 липня.

Незважаючи на те, що вона була наймолодшою учасницею забігу, вона впевнено обійшла своїх більш досвідчених суперниць та стала чемпіонкою Світу з кращим результатом сезону у світі 0.27.62. Даний  результат є новим рекордом України.

Срібна медаль у француженки Франсуази- Елі Манді,бронзова – у Джелін Робертс з США.

Наприкінці змагального дня 15 липня у скарбниці української збірної 2 золоті та 3 бронзові медалі. Чемпіонат продовжується.

Нагадаємо, кременчужанка Ольга Ляхова стала кращою легкоатлеткою червня в Україні

А кременчуцький боксер Віктор Вихрист став переможцем чемпіонату Європи з боксу.