
Близько 500 кг риби, виду: карась сріблястий, лящ, плітка, плоскирка та синець які потрапили до сіток були вилучені та передані для реалізації в дохід держави.
21 березня 2025 року, під час спільного рибоохоронного рейду Полтавських рибоохоронців із співробітниками Відділу оперативного реагування Держрибагентства, на території Кременчуцького водосховища, а саме: Ландшафтного Заказника Загальнодержавного значення "Сулинський"*, поблизу с.Жовнине, Золотоніського району Черкаської області - водна акваторія Полтавської області, було виявлено та знешкоджено 26 мисинових сіток, загальною довжиною майже 2 км.
Близько 500 кг риби, виду: карась сріблястий, лящ, плітка, плоскирка та синець які потрапили до сіток були вилучені та передані для реалізації в дохід держави.
Заборонені знаряддя лову були опломбовані та передані для утилізації на склад Полтавського рибоохоронного патруля.
По даним фактам складено акти виявлення та вилучення майна власник якого не встановлений.
Закликаємо громадян не лишатися байдужими до нашої іхтіофауни, бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства!
Якщо ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів, прохання оперативно повідомляти на телефонну «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (096) 907-50-08.
Полтавський рибоохоронний патруль нагадує:
· з 1 листопада 2024 року діє заборона на вилов водних біоресурсів у водоймах на зимувальних ямах, в тому числі з берега, яка діятиме до початку нересту (весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів у 2025 році);
· до 30 червня 2025 року (включно), на всіх водоймах області діє заборона на лов річкових раків в період їх природнього відтворення та на період їх першої линьки;
· з 15 лютого до 31 березня 2025 рокутриває заборона на вилов щукиу період її нересту.
*Ландшафтний Заказник Загальнодержавного значення "Сулинський" – це природоохоронна територія в Україні, розташована в гирлі р.Сула, де вона впадає в Кременчуцьке водосховище на межі Полтавської та Черкаської областей. Його створили для збереження унікальних водно-болотних угідь, які є домівкою для багатьохвидів риб, птахів і рослин, зокрема рідкісних і зникаючих.