Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 9 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

25 проєктів-переможців Кременчуцького Громбюджету, на які б мали виділятись кошти цього року, досі остаточно не профінансовані

 

18 листопада 2021 16:30

На комісії вирішували, яким чином ситуацію вирішити, адже не реалізовані деякі проєкти ще з 2019 р. 

25 проєктів-переможців мали б фінансуватися цього року, на даний час жодного не профінансовано у повному обсязі. Про це повідомив очільник партисипативних практик виконавчого комітету Кременчука Євген Перевезенцев.

«Наприклад, почали робити на Приходька та на Мічуріна, деякі проєкти біля Політехнічного університету майже зроблені, також на Свободи,144. Також є проєкти по школах, але усі вони 100-відсотково на даний час не дороблені», - сказав Євген.

Додав, що не реалізована частина проєктів з попередніх років, які мали б втілитися у життя у 2020 р.

«Це, в тому числі, навчальні заклади №12, 23 та 5 ліцей. Це деякі по місту майданчики, які також не фінансувалися за відсутності коштів. Але цього року має бути дофінансована 23 гімназія. Залишок коштів – 144 тис грн мали б віддати у листопаді цього року, які були перерозподілені з проєкту «Планетарій», - сказав він.

Як уточнив голова комісії, депутат Олекснадр Плескун, по всіх цих проєктах зазначена загальна сума у 13 млн 525 тис 494 грн, зауваживши, що ситуація з фінансуванням вийшла катастрофічною.

Секретар міськради Юрій Гриценко відповів, що проєкт варто приймати на сесії міськради як програму, а потім при бюджетному розподілі окремою строчкою у бюджеті прописати цю суму у повному обсязі.

Окрім цього Є.Перевезенцев зазначив, що є проєкти з 2019 р, на які розроблені усі необхідні оцінки,однак їх не омжна буде реалізувати навіть у 2022 р., через зміну законодавчої бази, вартості обладнання та іншого.

«Якщо робити у рамках сум, то варто буде зменшувати кількість елементів, або додавати гроші. Документацію варто буде корегувати», - прокоментував він.

Нагадаємо, Уже призерами стали, а комп’ютерів ніяк не дочекатися: депутати вимагають реалізувати один з проектів з Громадського бюджету Кременчука

Із 17 листопада у Кременчуці починається голосування за проєкти Громадського бюджету

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися