Кременчуцька газета
П'ятниця, 12 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Аматорський театр ляльок "Оселя добра і радості" Кременчуцького міського осередку ВО "Союз осіб з інвалідністю України" успішно виступив у Литві

17 червня 2024 17:45

"Це не тільки і не стільки художня самодіяльність, це - арт-терапія і психолого-педагогічна адаптація дітей".

Аматорський театр ляльок "Оселя добра і радості" Кременчуцького міського осередку ВО "Союз осіб з інвалідністю України" успішно виступив у Литві.

Як каже голова осередку Андрій Мельник, 12 талановитих дітей з ДЦП, аутизмом та синдромом Дауна, об'єднаних в аматорський театр, завдяки співпраці осередку з "Академією майбутнього", підготували цілу гастрольну програму, яка успішно була показана в містах Вільнюс і Алітус.

"Це не тільки і не стільки художня самодіяльність, це - арт-терапія і психолого-педагогічна адаптація дітей. Діти успішно виступили в Центрі інклюзії, в Столичному центрі дітей і молоді та Алітуському театрі ляльок. Програма включала не тільки виставу за мотивами литовської міської казки "Три сестри". В програмі також виступали Олександр Хитренко з віршами про щастя і красу України і Михайло Каплуновський, який читав свої власні вірші про Україну. Під час виконання віршів присутні глядачі плакали. Це були і литовці, і українці, які прийшли на виступ юних кременчужан і отримали велике задоволення", - каже пан Мельник.

"Це майже професійний колектив. Діти - справжні актори", - каже директорка Алітуського театру ляльок Лорета Скрубієнє.  

"Вони на сто відсотків віддаються сцені, вони живуть в цій казці, де перемогає добро", - зазначає перший заступник голови осередку КМО СОІУ Жанета Симонян.

Юних акторів привітав мер Алітуса пан Неріюс Цесюліс. Для дітей була підготовлена велика програма. Цей проєкт, який організатори назвали "Від Дніпра до Німану", став можливим завдяки виконавчому комітету Кременчуцької міської ради, мерії м. Алітус, Столичному центру дітей та молоді, м.Вільнюс, Гуманітарному фонду МЗС Литовської Республіки та допомозі більше, ніж 60 добрих людей з України і Литви, які підтримали цей проєкт.

Нагадаємо, Незвичайні актори: юні вихованці кременчуцького лялькового театру «Оселя добра і радощі» презентували лялькову виставу "Три сестри"

Вперше у Кременчуці: завтра юні вихованці лялькового театру «Оселя добра і радощі» покажуть лялькову виставу "Три сестри"

На Укрпошті погасили кременчуцьку марку на конвертах з нашим литовським містом-побратимом

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися