Кременчугская газета
Воскресенье, 27 Мая 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Батькам за кермом: як правильно перевозити дітей в автомобілі

 


12 января 2017 09:50

·        Правила дорожнього руху забороняють перевозити дітей без спеціальних утримуючих засобів (автокрісла або автолюльки), якщо зріст дитини менше 145 см, а вік молодше 12 років.

·        Головне призначення крісла – гарантування дитині максимальної безпеки не тільки під час зіткнення, але й під час екстреного гальмування. Ідеальне місце для установлення автокрісел в салоні – середина заднього сидіння.

·        Вибирайте автокрісла в залежності від зросту, ваги та віку дитини. Усього існує 5 основних груп дитячих автокрісел для дітей від 0 до 12 років.

·        Обов'язково візьміть дитину з собою і не купуйте крісло без нього. Посадіть дитину в магазині в крісло і подивіться чи зручно йому там сидіти. Не намагайтеся брати крісло на виріст.

·        Переднє сидіння в автомобілі – одне з найбільш небезпечних, тому як  при зіткненні переважна частина удару приходить саме на передню частину автомобіля. Але у випадку розміщення крісла із дитиною на передньому сидінні не забувайте про необхідність відключити подушку безпеки.

·        Важливо не тільки посадити дитину в автокрісло, але й правильно пристебнути паски.

·        Перевозка дітей на руках не може бути альтернативою автокріслу. В такому положенні малюк наражається ще на більшу небезпеку. Безпечно утримати малюка на руках в момент екстреного гальмування чи зіткнення неможливо, тому як його вага збільшується в декілька разів.

·        Пам'ятайте, здоров'я і життя вашої дитини найдорожче.

         

Якщо ми можемо допомогти вам із питань страхування, пишіть: office@mega-polis.biz, телефонуйте – (0536) 78-24-81, моб. 067 535 2829.

     

Щасливої дороги!

 

На правах рекламы
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Загрузка...
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться