Воскресенье, 22 Января 2017 года
Facebook Вконтакте Twitter

Вы здесь

Батькам за кермом: як правильно перевозити дітей в автомобілі


12 января 2017 09:50

·        Правила дорожнього руху забороняють перевозити дітей без спеціальних утримуючих засобів (автокрісла або автолюльки), якщо зріст дитини менше 145 см, а вік молодше 12 років.

·        Головне призначення крісла – гарантування дитині максимальної безпеки не тільки під час зіткнення, але й під час екстреного гальмування. Ідеальне місце для установлення автокрісел в салоні – середина заднього сидіння.

·        Вибирайте автокрісла в залежності від зросту, ваги та віку дитини. Усього існує 5 основних груп дитячих автокрісел для дітей від 0 до 12 років.

·        Обов'язково візьміть дитину з собою і не купуйте крісло без нього. Посадіть дитину в магазині в крісло і подивіться чи зручно йому там сидіти. Не намагайтеся брати крісло на виріст.

·        Переднє сидіння в автомобілі – одне з найбільш небезпечних, тому як  при зіткненні переважна частина удару приходить саме на передню частину автомобіля. Але у випадку розміщення крісла із дитиною на передньому сидінні не забувайте про необхідність відключити подушку безпеки.

·        Важливо не тільки посадити дитину в автокрісло, але й правильно пристебнути паски.

·        Перевозка дітей на руках не може бути альтернативою автокріслу. В такому положенні малюк наражається ще на більшу небезпеку. Безпечно утримати малюка на руках в момент екстреного гальмування чи зіткнення неможливо, тому як його вага збільшується в декілька разів.

·        Пам'ятайте, здоров'я і життя вашої дитини найдорожче.

         

Якщо ми можемо допомогти вам із питань страхування, пишіть: office@mega-polis.biz, телефонуйте – (0536) 78-24-81, моб. 067 535 2829.

     

Щасливої дороги!

 

На правах рекламы
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Loading...
Конкурсы
  • «Кременчугская газета» разыгрывает билеты на концерт группы «Лисапетный батальон»

    «Кременчугская газета» разыгрывает билеты на концерт группы «Лисапетный батальон»

    Творчеством любимых исполнителей смогут насладиться десять знатоков.

    Кременчугская газета готова подарить билеты на концерт любимых исполнителей лучшим знатокам творчества группы «Лисапетный батальон». Для этого достаточно ответить на вопросы о группе и принять участие в розыгрыше.

    Пять пригласительных на двух человек ждут победителей розыгрыша редакции.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.