Кременчугская газета
Четверг, 16 Августа 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Білецківська сільська рада просить голову Кременчуцької РДА «принести колосальну користь громаді»

 

10 ноября 2017 15:35
Білецківська сільська рада просить голову Кременчуької РДА «принести колосальну користь громаді»

Звернути увагу на ситуацію із опаленням єдиної школи № 1.

Білецківська сілька рада звернулася із листом до голови Кременчуцької райдержадміністрації Андрія Безкоровайного звернути увагу на стан із опаленням в Білецьківському навчально-виховному комплексі № 1.

 Школа потребує заміни системи опалення вже давно – йдеться у листі. Наразі ж температурний режим взимку у школі не перевищує +7-12 градусів, що спричиняє часті захворювання вихованців, а умови навчання та викладання є несприятливими.

Автори листа повідомляють, що раніше в школі вдалося провести перший етап термомодернізації – замінили дерев’яні вікна на пластикові загальною площею 428, 5 кв. м, завдяки фінансовій підтримці нардепа Костянтина Жеваго в тому числі.

Нині нагальною є заміна системи опалення в школі. Вже виготовлена проектно-кошторисна документація коштом Білецьківської сільської ради, якою визначено. Что для заміни всієї системи опалення у школі потрібно  три млн гривень

Отже, Білецьківська сільська рада планує взяти участь у конкурсі проектів територіальних громад  Полтавської для отримання фінансування заміни системи опалення в школі.

«Просимо Вас підтримати та посприяти у виграші конкурсу… який відбудеться 21 листопада об 11.00 в Полтавській обласній раді.

І якщо Ви, особисто, незважаючи на вашу колосальну зайнятість візьмете участь у проведенні конкурсу, в разі виграшу Ви принесете соціальну користь громаді сільської ради…», - йдеться у листі за підписом сільського голови А.В. Самойлюка.

Повний текст листа ТУТ.

Нагадаємо, питання про висловлення недовіри А.Безкоровайному на вимогу жителів Білецьківки може бути розглянутий вже на листопадовій сесії. Сам голова Кременчуцької РДА вважає звинувачення депутатів сільради безпідставними

 

 Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться