Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 18 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Борг Теплоенерго перед Крюківським вагонзаводом відтермінували на 84 місяці

 

8 грудня 2021 13:30

«Неустойка, інфляційні нарахування, проценти річних не можуть бути предметом подальшого продажу та підлягають списанню».

Комунальному підприємству «Теплоенерго» планують реструктуризувати (зміна способів фінансування – авт..) кредиторської заборгованості перед ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» за теплову енергію, в сумі 28 млн  597 тис 129 грн. Про це сказано у проекті рішення на сайті міськради.

Зміни повернення боргу проводитимуть на умовах Типового договору про реструктуризацію заборгованості за тепло, шляхом розстрочення на 84 календарні місяці рівними частинами з першого числа місяця укладення договору без відстрочки погашення заборгованості та з можливістю дострокового погашення.

«Відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону, на реструктуризовану заборгованість за спожитий природний газ, а також послуги з його розподілу та транспортування та за теплову енергію станом на 1 червня 2021 року неустойка (штраф, пеня), інфляційні нарахування, проценти річних не нараховуються.

Нараховані на заборгованість за спожитий природний газ, послуги з його розподілу та транспортування, а також за теплову енергію, отриману для її подальшого постачання споживачам та/або надання відповідних комунальних послуг, утворену станом на 1 червня 2021 року, неустойка (штраф, пеня), інфляційні нарахування, проценти річних не можуть бути предметом подальшого продажу та підлягають списанню», - сказано у пояснювальній записці до проекту рішення.

Нагадаємо, Депутати не указ: Теплоенерго перестало гасити борг за спожиті послуги перед КВБЗ

КП «Теплоенерго» хочуть дозволити не повертати гроші, які взяті у борг із міського бюджету

На кону десятки мільйонів гривень: кременчуцькому «Теплоенерго» хочуть дозволити укладення договорів про реструктуризацію заборгованості

 

 

Аріна Алініна

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися