Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 10 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці цьогоріч погасили 16,3 млн грн заборгованості з ЄСВ

 

23 грудня 2019 15:45

За результатами проведеної роботи за 11 місяців 2019 року боржникам направили 11 тис 342 вимоги про сплату недоїмки.

Кременчуцьке управління ГУ державної податкової служби у Полтавській області повідомляє, що станом на 1 грудня 2019 року заборгованість із єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) склала 74 млн гривень.

Юридичні особи заборгували 15,6 млн грн, фізичні особи - підприємці – 58,3 млн гривень.

Зважаючи на те, що на ДПС поклали контроль за дотриманням податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам й забезпечення реалізації державної політики з адміністрування ЄСВ, Кременчуцьким управлінням постійно вживаються заходи щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску.

За результатами проведеної роботи за 11 місяців 2019 року боржникам направили 11 тис 342 вимоги про сплату недоїмки на загальну суму 86,8 млн грн та забезпечено погашення боргу в сумі 16,3 млн гривень.

Ще раз нагадуємо, що період роботи працівника, за який роботодавцем не сплачені внески з єдиного соціального внеску, не буде зараховано до страхового стажу працівника до повного погашення боргу. Ось чому нарахування та своєчасна й повна сплата ЄСВ є запорукою соціального захисту громадянина. На жаль, окремі роботодавці не розуміють, що порушення ними обов'язків зі сплати внесків позбавляє працюючих страхового стажу, а відповідно й гідної майбутньої пенсії.

Нагадаємо: порядок нарахування та строки сплати ЄСВ для платників встановлено Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI (зі змінами та доповненнями) та Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яка затверджена наказом МФУ від 20.04.2015 року № 449 (зі змінами та доповненнями).

Звертаємо Вашу увагу, що з 01.10.2019 було змінено реквізити для перерахування ЄСВ. Сплачені суми зараховуються як погашення заборгованості при зазначені коду сплати 140, а саме: призначення платежу *;140; код боржника; погашення боргу з ЄСВ...;

 

 

За матеріалами Кременчуцького управління

ГУ ДПС у Полтавській області

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися