Кременчуцька газета
Субота, 13 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Частина педколективу кременчуцької гімназії №19 відкрито звинуватили директорку закладу – тещу нардепа Березіна - Тетяну Лобан - у погрозах, цькуванні і навіть вимаганні грошей

13 червня 2024 08:30

Редакція чекає, що пані Лобан висловить свою точку зору, а влада міста має конфлікт розв’язати і не допустити аби від нього постраждали учні школи.

У лютому 2024 року «Кременчуцька газета» та інші ЗМІ міста повідомляли про конфлікт, який стався між частиною трудового колективу школи №19 та керівницею закладу Тетяною Лобан.

Тоді педагоги заявляли не на камеру, що сторони давно почали сваритися, але ситуація дійшла до критичної межі, адже дійшло до звинувачень у крадіжці, моральному пресингу та навіть божевільної заборони збиратися більше двох.

Через це представники колективу звернулися до Полтавської обласної профспілки освітян і у закладі відбулася зустріч профспілки та адміністрації школи. Пресу з неї попрохали піти, бо педагоги не хотіли, як то кажуть, виносити з дому сміття.

Тоді преса мала надію, що на зборах відбудеться примирення, бо всі сторони кофлікту мали б бути в цьому зацікавлені.

Зацікавлений мав би бути і мер міста Віталій Малецький, бо директорка закладу Тетяна Лобан – теща нардепа України Максима Березіна, з яким керівнику міста, скоріш за все, не захочеться сваритися.

Але не все так сталося, як гадалося.

Тепер частина педагогів уже відкрито і у присутності медіа виступають проти свого керівника. Учора працівники школи прийшли на прийом до віцемерки Ольги Усанової.

«Директорка школи знищує колектив… Нам немає змоги працювати…Вчителі роблять роботу бухгалтерки…. Нас зневажають…. Вона нас залякує і погрожує….Відбувається цькування…. Кожен раз пісмля наших звернень, а ми зверталися до обласної профспілки освітян, на нас здійснюється тиск…. Завтра звіт директорки. Але онлайн, а голосувати таємно треба приходити буде в школу…. Хто минулого року за звіт утримався, то тих вона цькувала… Коли директорку рік заміняли завучі, то все в школі було мирно….Уже і батьки кажуть, що їх просять на нас шукати компромат… Ми їй про Закони, а вона нам – не суньте мені ці Закони….» - це тезиси з розповіді Олени Яковенко.

Жінка попрохала Ольгу Усанову, аби завтра на звіті директора був представник Департаменту освіти і спостерігав за ходом голосування – чи прийме колектив звіт або ні. Пані Усанова з цим погодилася і порадила також запросити представників інших профспілок.

А тим часом вже інша представниця трудового колективу розповіла, що директорка забороняє збиратися педагогам більше ніж удвох, ображає їх, і вони не знають, як їм працювати далі.

«У нас до облпрофспілки було 20 запитань і в кожному вони виявили порушення директором Законів. Так їй хоча б зауваження влада зробила»,- каже ще одна представниця трудового колективу.

«За час її роботи керівником – 4 роки - вже 40 чоловік звільнилося. Це що таке?» - питає ще одна жінка.

А бібліотекарка взагалі розповіла дивні речі про те, як її директорка називає технічкою, забороняє заходити в її кабінет, не дозволяє збиратися з іншими колегами у бібліотеці, вимагає гроші, пише всіх на диктофон.

«Вона здійснює психологічний, моральний та економічний тиск на нас!» - каже жінка.

Більш детально про те, що відбувається в школі №19, у відеосюжеті, а поки ми маємо картинку з однієї сторони і чекаємо на те, що пані Лобан висловить свою точку зору.

Тим часом віцемерка Ольга Усанова подякувала педагогам, що прийшли на прийом та розповіли про ситуацію.

«Я не знала про це. Будемо вживати заходів: від перемовин сторін і далі… Треба поважати кожного…» - сказала пані Усанова і попрохала всі звернення передавати їй і в департамент освіти.

При цьому слід зауважити, що поки сторони з’ясовують відносини, про учнів особливо ніхто не згадав.

Зрозуміло, якщо вчитель не в дусі, то учні можуть постраждати, а якщо така ситуація в колективі вже не перший місяць, то діти, імовірно, також вже втягнуті в цей конфлікт. Тепер головне завдання мера Віталія Малецького та його заступниці Ольги Усанової конфлікт розв’язати.

«Кременчуцька газета» буде і в подальшому відстежувати цю ситуацію.

Нагадаємо, У гімназії №19 загострюється ситуація: там жорсткий конфлікт директорки з колективом

 

Олег Булашев

Відео Ігоря Борисевича

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися