Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 18 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Чим відрізняється мелена Starbucks house blend

 

31 серпня 2021 16:10

Незавжди є можливістьтачасабинасолодитисякавою в кав’ярні Starbucks, вихід є — Меленакава house blend. Зернавирощенінаплантаціях у ПівденнійАмериці з ніжнимвідтінкомтаароматомгоріхівтаноткамикакао, походятьтільки з екологічночистихферм, щозабезпечуєповнубезпекудлявашогоздоров’ятаздоров’яблизьких. Чиста арабіка без домішок. Помел кавидосить великий, завдякичому видно деякічастинкикавових зерен та відсутністьіншогосміття, а форма більшгранульована.

Насиченість аромату та смаку

Насичений, глибокий смак, щообгортає, віндоситьм'який, не різкий, але виражений. Такий смак — золота середина кавовогосвіту, — саме так маєвідчуватися запах гарноїкави, без всяких ароматичнихдомішок.

 

Starbuckshouseblend – ідеальнепоєднаннядовершеності смаку справжньоїкави у вас дома.Пластиковий пакет, кавово-шоколадного кольору. Важливощо до упаковки додаєтьсяпластмасова дужка для того, щобпіслярозкриття пакет можнабулозакрити та не втрачати аромат кави. Пакет має капсулу для "знайомства з ароматом", дужезручно для тих, хтоще не дужерозбирається в різновидахкавиstarbucksblend.

Не завжди є можливість та час аби насолодитися кавою в кав’ярні Starbucks, вихід є — Мелена кава house blend. Зерна вирощені на плантаціях у Південній Америці з ніжним відтінком та ароматом горіхів та нотками какао, походять тільки з екологічно чистих ферм, що забезпечує повну безпеку для вашого здоров’я та здоров’я близьких. Чиста арабіка без домішок. Помел кави досить великий, завдяки чому видно деякі частинки кавових зерен та відсутність іншого сміття, а форма більш гранульована.

Насиченість аромату та смаку

Насичений, глибокий смак, що обгортає, він досить м'який, не різкий, але виражений. Такий смак — золота середина кавового світу, — саме так має відчуватися запах гарної кави, без всяких ароматичних домішок.

Starbucks house blend – ідеальне поєднання довершеності смаку справжньої кави у вас дома. Пластиковий пакет, кавово-шоколадного кольору. Важливо що до упаковки додається пластмасова дужка для того, щоб після розкриття пакет можна було закрити та не втрачати аромат кави. Пакет має капсулу для "знайомства з ароматом", дуже зручно для тих, хто ще не дуже розбирається в різновидах кави starbucks blend.

Як підібрати потрібну каву?

Старбакс хаус бленд – стандарт обжарки та перемішування для професіоналів, які бажають досягти висот у своїй справі. Це гарний спосіб, який допоможе об’єднати коло друзів в приємній спокійній атмосфері. Для правильного вибору потрібно знати особливості:

  • Завжди поспішаєте? Тоді вам підходить «швидка» мелена кава. Гарний варіант і для тих, хто звик пити розчинну, але мріє про кращий смак. На вибір три види Starbucks в молотому форматі: від світлого обсмажування до темного. Просто залийте 10 г меленої кави 180 мл гарячої води, за бажання додайте молоко — готово!
  • Ще один рецепт кави на швидку руку для зборів уранці — кава у френч-пресі. Засипається в нього кава, заливається окропом, вставляється, але не опускається поршень. Потрібно зачекати декілька хвилини, аби заварився напій. А поки він готується, можна почистити зуби, наклеїти патчі або ще трохи полежати в ліжку.
  • Якщо завітали до вас гості та треба терміново всіх пригостити кавою, — допоможе капсульна кавоварка. Така машина буде ідеальним варіантом — вибирай будь бленд із колекції Starbucks для дому що до смаку, й тисніть на кнопку. Якщо є крапельна або ріжкова кавоварка, можна змолоти зерна самостійно або зробити простіше — взяти мелену каву Starbucks: у неї оптимальний середній помел, який підходить для будь-якого способу приготування.

Зранку вихідного дня можна нікуди не поспішати та провести справжню кавову церемонію з фільтр-кави. Знадобиться чайник з лійкою для приготування методом пуровер — він ще й естетично виглядає. Як варіант — його можна замінити звичайною лійкою і чашкою. Промити фільтр окропом, відміряти дві чайні ложки кави та додати 180 мл гарячої води. Спочатку заповнити воронку наполовину, щоб кава була прикрита водою, і почекати 10 секунд. Потім не поспішаючи залити частку води круговими рухами: так мелені зерна краще просочиться водою і віддадуть максимум смаку.

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися