Кременчуцька газета
П'ятниця, 12 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Чому важливо носити ортопедичне взуття при плоскостопості

25 червня 2024 16:45

Плоскостопість — це поширена проблема, яка впливає на структуру стопи, змінюючи її природний вигин. При такому розладі купити ортопедичне взуття стає не просто рекомендацією, а необхідністю для підтримки здоров'я стоп. Ортопедичне взуття можна підібрати в спеціалізованому магазині, такому як ORTO SMART, де представлений широкий асортимент медичних та ортопедичних товарів. Нижче розглянемо чому ж так важливо носити ортопедичне взуття при плоскостопості.

Зменшення болю і дискомфорту

Однією з найважливіших причин носити ортопедичне взуття при плоскостопості є можливість зменшення болю. Плоскостопість часто призводить до надмірного напруження м'язів і зв'язок, що може викликати біль у стопах, щиколотках та навіть у спині. Ортопедичне взуття розроблене для того, щоб забезпечити рівномірний розподіл навантаження на стопу, що допомагає уникнути цих проблем.

Підтримка стопи

Ортопедичне взуття спеціально розроблене для надання додаткової підтримки стопі. Це особливо важливо для людей з плоскостопістю, оскільки при наявності такої проблеми стопа не має природної арки, яка забезпечує амортизацію та рівномірний розподіл навантаження під час ходьби.

Запобігання подальшим ускладненням

Носіння ортопедичного взуття не тільки полегшує симптоми, але й допомагає запобігти розвитку більш серйозних ускладнень, які можуть виникнути внаслідок плоскостопості:

 

  • Прогресування деформації: ортопедичне взуття може запобігти подальшій деформації стоп.

  • Розтягування зв’язок: підтримуючи правильну анатомію стопи, взуття знижує ризик розтягнення зв'язок.

  • Зміни в поставі: ортопедичне взуття сприяє правильній постановці стопи під час ходьби, що дозволяє уникнути неправильних рухів, які можуть спричинити додаткові проблеми зі здоров’ям опорно-рухового апарату.

Вибір правильного ортопедичного взуття

Вибір правильного ортопедичного взуття є ключовим моментом для людей, які страждають від плоскостопості. При виборі важливо звернути увагу на кілька основних моментів. Спочатку слід звернути увагу на підтримку арки стопи. Взуття повинно мати спеціальні устілки, які забезпечують правильне положення стопи і розподіл навантаження по всій площі підошви. Також важливо, щоб взуття мало достатню амортизацію, яка зменшує ударне навантаження на суглоби під час ходьби. Не менш важливим є вибір взуття з правильною фіксацією. Це може бути забезпечено шнурками, ремінцями або липучками, які надійно фіксують стопу. При виборі ортопедичного взуття варто враховувати матеріали, з яких воно виготовлене. Найкраще обирати моделі з натуральної шкіри або інших дихаючих матеріалів, що забезпечують комфорт і вентиляцію стопи. 

 

Плоскостопість може істотно погіршити якість життя, викликаючи біль та дискомфорт у стопах, колінах та спині. Ортопедичне взуття допомагає зменшити ці симптоми, забезпечуючи структурну підтримку стопи, яка необхідна для правильної ходьби та стояння, що в свою чергу допомагає зберегти активний спосіб життя без болю і обмежень.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися