Кременчугская газета
Вторник, 21 Августа 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Чорнобильцям замість путівок будуть платити гроші

 

9 ноября 2017 08:25
Чорнобильцям замість путівок будуть платити гроші

Урядом прийнято рішення встановити середню вартість путівки для виплати компенсації із розрахунку 35% чинного на 1 січня відповідного року одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Кабінет міністрів прийняв рішення виплачувати грошову компенсацію за бажанням громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, замість путівок.

Відповідна постанова «Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» була ухвалена на засіданні уряду в середу, інформує прес-служба Міністерства соціальної політики.

«Для реалізації прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на отримання за їхнім бажанням грошової компенсації замість путівки Урядом прийнято рішення встановити середню вартість путівки для виплати такої компенсації із розрахунку 35% чинного на 1 січня відповідного року одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні)», -  ідеться в повідомленні.

Як інформує прес-служба Мінсоцполітики, прийняття постанови забезпечить виконання закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та проведення виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки з 1 січня 2018 року, і сприятиме реалізації принципу соціальної справедливості.

Зазначається, що виплата компенсації проводитиметься за бюджетною програмою «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Окрім того , у повідомленні сказано, що реалізація акту не потребуватиме додаткових видатків із Державного бюджету України.

 

За матеріалами ЗМІ

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться