Кременчугская газета
Пятница, 20 Июля 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутат Піддубна заявляє, що «тьотя Усанова та дядя Проценко» чинять тиск на її доньку

 

12 октября 2017 11:00

Депутатка Піддубна обурена тим, що стосовно відвідуванням школи її дитини чиновники проявляють надмірну увагу.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міськради Оксана Піддубна заявила, що «тьотя Усанова та дядя Проценко» чинять тиск на її дитину. Далі мовою документу:

«На минулій сесії Кременчуцької міської ради мною було озвучено резонансне питання щодо отримання з бюджету ПІЛЬГОВОГО кредиту на житло в розмірі більше ніж ПІВМІЛЬЙОНА гривень високопосадовцями Світланою Пищитою та Русланом Проценко.

Всі ми розуміємо, що так звані «слуги народу» хотіли приховати дану інформацію, адже в кожного слуги і по квартирі є, і готівка в сотнях тисяч гривень на внески і багато іншого, про що господарю, тобто народу, знати небажано.

Тож озвучена мною заява про пільги на житло та про готівку в сотнях тисяч гривень так обурила «фіолетову» команду, що вони вдалися до вчинку у вигляді тиску на 14-річну дівчинку - Піддубну Ніну, тобто на мою дочку, телефонуючи прямо під час сесії до школи і виставляючи якісь там ультиматуми чи то вчителям, чи то директору школи, чи то мені…лише тому, що моя дитина інколи відвідує сесії Кременчуцької міської ради. Два дорослих чиновника: майже пенсійного віку ТЬОТЯ Усанова і корупціонер ДЯДЯ Проценко, не знайшли іншого способу «боротьби» зі мною, окрім вчинення тиску на мою дитину.

Цікавий ФАКТ, що ані віце-мера Усанову, ані шоу-мена Проценка не турбують школярі з Молодіжного Парламенту, які, як і моя дитина, перебуваючи на сесіях, пропускають шкільні заняття. Більш того, на це дійство, яке вищеназвані віце-корупціонери (віце-мери) називають «патріотичне виховання» виділяються з бюджету чималі кошти.

Та гірше, коли керівництво міста під гаслом «Зелена толока» ЗМУШУЄ старшокласників напередодні підготовки до ЗНО замість навчання виконувати вже оплачені бюджетом роботи комунальних служб. Тим самим влада міста спонукає дітей, інколи попри їх бажання, працювати на піар «фіолетового» нардепа та його головного підлеглого, який офіційно називається міським головою.

Тож, виникає питання: у нас в місті право на патріотичне виховання, відвідування сесій та різних заходів має тільки та молодь, яка ходить в Молодіжний парламент, або та, яка працює на піар «фіолетової» влади? Виходить, що всі інші позбавлені права брати участь в громадському житті міста? Чи це стосується лише моєї дитини, адже тиснути на мене нічим (в мене немає бізнесу, гаражів, будинків, немає у власності жодного автомобіля, більш того, в мене немає жодного КВ.СМ земельної ділянки – я принципово від всього відмовилась)!

Зі свого боку заявляю, що я, Оксана Піддубна, маю право дозволити і даю згоду своїй донці, Піддубній Ніні Олександрівні, учениці 9-А, ДЕКІЛЬКА ДНІВ в рік не відвідувати школу на користь відвідування сесій Кременчуцької міської ради, оскільки моя дитина має бездоганну поведінку, ніколи не прогулює школу, а пропущені уроки, навіть якщо хворіє, ВІДПРАЦЬОВУЄ. Більш того, вона - одна з кращих учениць в класі, а в її табелі навчальних досягнень немає жодної оцінки нижче 10 балів. Моя дитина НЕ палить та НЕ вживає алкоголь. Натомість вона займається спортом та цікавиться громадським життям міста.

...Вона не винна, в тому, що Проценко Руслана визнано корупціонером, НЕ винна в тому, що Усанова не стала Головою Госпітальної ради Південного госпітального округу Полтавської області, НЕ винна, що стінами виконкому блукають хабарі, а проти дій кнопкодава - зрадника України Юрія Шаповалова відкрито кримінальне провадження. Також вона НЕ винна в тому, що деяким з Вас безпідставно надано ПІЛЬГОВІ кредити на житло, а головне - ВОНА НЕ ВИННА В ТОМУ, ЩО Я ВСЕ ЦЕ ОЗВУЧУЮ», - йдеться у заяві Піддубної.

 

 Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться