Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 8 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Депутат Полтавської облради, віце-мер Кременчука Москалик хоче, аби «депутаський мільйон» розподілявся порівну

23 лютого 2021 11:45

Запропонував, аби перелік об’єктів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Фонду розвитку територій області по напряму Програми забезпечення фінансування об’єктів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Фонду розвитку територій області визначати пропорційно на кожного депутата.

Сьогодні під час сесії Полтавської облради депутат, віце-мер Кременчука Іван Москалик зачитав запит на ім’я голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, голови Полтавської обласної державної адміністрації Олегу Синєгубову та до департаменту фінансів Полтавської обласної держадміністрації відносно депутатського мільйону.

За словами І.Москалика, облрада наприкінці минулого року затвердила Програму розвитку місцевого самоврядування у Полтавської області на 2021-2023 роки. Нею передбачено за рахунок коштів Фонду розвитку територій області спрямувати депутатам на потреби 85 млн грн ( по 1 млн грн - кожному з депутатів).

Розподіл цих депутатських коштів здійснюється за допомогою Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації на підставі рішення робочої групи, яка узагальнює пропозиції щодо переліку об’єктів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Фонду та подає на розгляд робочої групи».

І.Москалик каже, що це може привести до того, що депутати отримають не рівні умови фінансування на округи.

Тож він вважає, що розподіл коштів по напряму програми «забезпечення фінансування об’єктів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Фонду розвитку територій області» слід здійснювати пропорційно на кожного депутата Полтавської обласної ради у рівних сумах від загального розміру коштів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік, що дозволить реально вирішувати проблеми виборців на рівних умовах.

Тож депутат запропонував, аби перелік об’єктів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Фонду розвитку територій області по напряму Програми забезпечення фінансування об’єктів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Фонду розвитку територій області визначати пропорційно на кожного депутата Полтавської обласної ради у рівних сумах від загального розміру коштів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік.

Голова облради О.Біленький каже, що підтримує І.Москалика і готовий на наступній сесії внести зміни у діючі регламентуючі документи.

Нагадаємо, У депутатів Полтавської облради збережеться мільйон на потреби

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися