
Відповідний запит народні обранці спрямували до держструктур.
Сьогодні, під час сесії Полтавської облради депутати проголосували депутатський запит групи депутатів, серед яких і кременчужанин Іван Москалик, спрямований до Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області, в якому мова йде про поганий стан доріг.
У документі зазначено, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2025 року № 174 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у 2025 році» на Полтавську область було виділено близько 585 млн грн. Крім того, існує резервний фонд у розмірі 200 млн грн.
Зважаючи на важливість автомобільних доріг загального користування значення для державного соціально-економічного розвитку регіону, транспортної доступності населених пунктів та безпеки дорожнього руху, нагальною є необхідність забезпечення прозорості використання бюджетних коштів та контролю за якістю виконання дорожніх робіт.
Серед доріг, які зацікавили депутатів і дороги з Кременчука на Хорол, Київ та Дніпро.
З огляду на зазначене, депутати просять надати детальну інформацію щодо загальної суми коштів, виділеної на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення, графік виконання ремонтних робіт, включаючи строки початку та завершення кожного етапу, а також очікувані параметри якості робіт згідно з переліком тендерних процедур, що були проведені на виконання робіт із ремонту та утримання зазначених автомобільних доріг, джерел фінансування, зокрема, щодо залучення коштів резервного фонду та інших додаткових джерел.
«З огляду на важливість питання для жителів Полтавської області та враховуючи, що вищезазначені автомобільні дороги сполучають медичні округи з кластерними лікарнями, а також є важливими логістичними шляхами для
переміщення військовослужбовців, просимо надати відповідь у визначені законодавством строки та забезпечити максимальну прозорість у використанні державних коштів»,- сказано у запиті.
Під час обговорення питання депутати погодилися, що згодом поїдуть скаржитися на керівника Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області до столиці.
Олег Булашев