Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 2 Квітня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Дмитро Лунін традиційно ввечері ділиться своєю добіркою Трьох добрих новин

1 вересня 2022 19:15

Дайджест.

Керівник Полтапвської обласної віськової адміністрації Дмитро Лунін традиційно ввечері ділиться своєю добіркою Трьох добрих новин. Сьогодні це: 

-Держави ЄС, зокрема й Польща, справами доводять, що є надійними партнерами України. В місті Жешуві відкрили хаб для евакуації українців, яких везуть на лікування до інших країн Європи. В цьому центрі пацієнтам цілодобово забезпечуватимуть догляд і необхідну допомогу: наприклад, діагностику, вакцинацію та психологічну підтримку. Починаючи з березня, до ЄС евакуювали понад 1100 українських пацієнтів. Їх прийняли у 18 країнах. Світ робить потужний вклад у перемогу України!

-Нацбанк України відзначає покращення настроїв бізнесу. Про це свідчить індекс очікувань ділової активності за серпень. Нацбанк зазначає, що підприємства промисловості поліпшили оцінки економічних перспектив з огляду на релокацію частини підприємств до більш безпечних регіонів. Безперечно, не все ще райдужно, і невизначеність, пов'язана з війною, дається взнаки. Однак поява обережного оптимізму в українського бізнесу в цей важкий час – уже перемога.

-Міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод у Києві заявив про додаткову допомогу Україні. «Ми надали понад 400 млн євро на військову підтримку – і надійде ще більше. Ми з вами на довгострокову перспективу. Слава Україні!» – заявив очільник МЗС Данії. Нагадаю, що Данія – одна з тих країн, які активно виступають за обмеження видачі туристичних віз росіянам. Скандинавські країни з нами!


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися