Кременчугская газета
Воскресенье, 22 Июля 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

До уваги мера Кременчука Малецького і Ко: Нацкомісія знизила тарифи «Київенерго» на гарячу воду та опалення

 

12 октября 2017 17:20
До уваги мера Кременчука Малецького і Ко: Нацкомісія знизила тарифи «Київенерго» на гарячу воду та опалення

Нові тарифи вступлять в силу з дня, наступного за днем опублікування постанови в офіційній газеті «Урядовий кур'єр».

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), знизила тариф столичної енергогенеруючої компанії "Київенерго" на централізоване гаряче водопостачання для населення на 4,5%, а також на 2% знизила ставку тарифу на опалення.

Відповідні постанови комісія прийняла на черговому засіданні. Нові тарифи вступлять в силу з дня, наступного за днем опублікування постанови в офіційній газеті "Урядовий кур'єр".

Так, тарифи для "Київенерго" на послугу з централізованого постачання населення гарячою водою встановлені на рівні 80,62 гривні за кубометр з рушникосушаркою і 74,53 гривні за кубометр без рушникосушарки. Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб компаній, що управляють багатоквартирними будинками, встановлені на рівні 65,2 гривні за кубометр з рушникосушаркою та 60,29 гривні за кубометр без рушникосушки.

Крім цього, комісія встановила для "Київенерго" тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів при наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1385,83 гривні/Гкал і 31,55 гривні за квадратний метр опалювальної площі в місяць для абонентів житлових будинків без будинкових і квартирних приладів обліку. Усі тарифи наведено з урахуванням ПДВ.

Нагадаємо, до уваги мера Кременчука Малецкого і Ко: глава Уряду Гройсман не бачить підстав для підвищення тарифів на тепло і гарячу воду

 

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться