Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Досягнення відомих випускників, привітання та нагороди: відділення фізвиховання обласного коледжу святкує 25-річчя з дня заснування

30 листопада 2023 15:15

Приєднуємося до численних привітань закладу!

Сьогодні у обласному коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка» Полтавської обласної ради відбувся масштабний захід – відзначення 25-річчя від дня заснування відділенню фізичного виховання.  

Вдало обраний сценаристами формат «подорожі на машині часу» дозволив присутнім у залі згадати основні віхи становлення та зростання відділенню, познайомитися з його корифеями-засновниками, тренерами та викладачами. А головне, з його гордістю – видатними спортсменами, серед яких сьогодні відомі переможці та призери олімпійських ігор, чемпіонатів світу, видатні тренери та керівники організацій та установ.

Усім присутнім розповіли, що ідея відкриття спеціальності «Фізичне виховання» належить трійці ентузіастів, фанатів спорту, які вдихнули в неї живий дух та втілили у життя: заступнику директора з навчальної роботи училища Віктору Шакотьку, керівнику факультету фізичного виховання Віталію Бондаренку та фанату спорту, директору педучилища Івану Гальченку.

Завдяки їх ентузіазму та праці колег 19 жовтня 1998 року педагогічне училище отримало ліцензію Міністерства освіти України на ведення освітянської діяльності на рівні кваліфікаційних вимог молодшого спеціаліста за спеціальністю «Фізичне виховання».

Це було тоді, а сьогодні відділення, як і академія, пишається 775 студентами-випускниками, серед яких відомі спортсмени: Ганна Мельниченко, Надія Картошкіна, Артем Карпець, Аріна Чумак, Артем Гордієць, Дмитро Лізун та інші.

Безумовно, гордістю відділення та всієї академії став викладач Віталій Смородський і студенти, які сьогодні захищають Україну на передовій. Їх згадали поіменно і передали рюкзачки з допомогою. Фотографії цих Героїв показали на екрані і дехто з них записав привітальне відео.

Загалом академія постійно співпрацює з воїнами ЗСУ та волонтерами. Наразі передано 200 шоломів, 250 свічок окопних, 250 предметів одягу та кікімор, сплетено 600 кв м сіток.

Саме за допомогу керівництво однієї з частин Нацгвардії передало до академії подяку, яку отримала директорка навчального закладу Леся Крупіна.

«Дякую всім, хто не забуває про обовʼязки викладача і волонтери. Це наша спільна нагорода!»,- зазначила керівниця закладу.

У ході урочистостей слова привітань пролунали і від колишнього керівника відділення Віталія Бондаренка та нинішньої керівниці Юлії Прокопенко. Вони подякували студентам та колегам за сміливі ідеї, виснажливі тренування та побажали досягнення нових результатів і миру.

Слова привітань пролунали і від Голови наглядової ради коледжу Юлії Цибульської. Вона також вручила грамоти від обласної влади.

Представниця обласного відділення Національного олімпійського комітету Олена Кучеренко привезла з собою не лише грамоти, а й подарунки у вигляді спортінвентарю та музейних експонатів.

Директорка академії Леся Крупіна у вітальному слові зазначила, що академія - це, перш за все, люди – і ті, хто навчається, і ті, хто навчає.

Звичайно, під час урочистостей не обійшлося без привітань від спортсменів і колективів художньої самодіяльності. Привітати академію прийшли народний художній колектив «Арабеск», ансамбль бального танцю «Сузірʼя», гімнастки ДЮСШ №1, зразковий цирковий колектив «Арлекін», студенти медакадемії та інші.

«Кременчуцька газета» приєднується до численних привітань. Нехай щороку музей спортивної слави академії поповнюється новими медалями та кубками, що свідчать про встановлення нових рекордів, завоювання високих нагород престижних змагань всеукраїнського, європейського та світового рівнів вашими спортсменами.

 

 

Олег Булашев

фото Єгора Мовчана

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися