Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 2 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Дожилися: кременчуцькі патрульні вже не виконують постанову судді

13 вересня 2019 10:00

Скоріш за все, тим самим вони вказують своєму новому керівнику Олександру Борзенко на його некомпетентність.

 

Риба гниє з голови. Це відоме прислів’я. Мабуть, саме так відбувається і у житті, бо кременчуцькі патрульні не виконують рішення судів, скоріш за все, тим самим, вказують своєму новому керівнику Олександру Борзенко на його некомпетентність.

І якщо раніше у протистоянні між новим керманичем батальйону патрульної поліції Кременчука Олександром Борзенком та патрульними, які кажуть, що не бачать у керівництві захисту, а лише примус та сварки, вже відчувається і у судах міста, спостерігався  ріст неправильно складених копами протоколів, то тепер вони взагалі ігнорять суддів.

Так, днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ганна Олейнікова розглянула у відкритому судовому засіданні у залі суду адміністративний матеріал, який поступив із Управління патрульної поліції у Кременчуці Департаменту патрульної поліції відносно не працюючого кременчужанина щодо притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.124 КпАП України «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна».

Як сказано у постанові суду, яка розміщена у реєстрі судових рішень, 13.06.2019 року у провадження Автозаводського районного суду Кременчука надійшло клопотання старшого судового експерта Полтавського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз про надання додаткових вихідних даних, необхідних для проведення автотехнічної експертизи по справі № 524/25/19 про адміністративне правопорушення.

У цій справі зазначено, що 05.06.2019 року до Полтавського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз з Автозаводського районного суду Кременчука, від судді Олейнікової Г.М., надійшла копія постанови на 2-х арк від 28.05.2019 року , про призначення судової автотехнічної експертизи.

08.07.2019 року клопотання старшого судового експерта Полтавського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз було задоволено і доручено працівникам Батальйону патрульної поліції в м.Кременчуці Управління патрульної поліції у Полтавській області Департаменту патрульної поліції провести додатковий огляд місця події в м.Кременчук по вул. Першотравнева, 20, з учасниками, строк проведення огляду до 08.08.2019 року

Станом на 08.08.2019 року додатковий огляд працівниками Батальйону патрульної поліції в м.Кременчуці Управління патрульної поліції у Полтавській області Департаменту патрульної поліції не проведений, будь-яких матеріалів виконання постанови суду у провадження Автозаводського районного суду м. Кременчука не надходило.

Постановою Автозаводського районного суду м. Кременчука від 09.08.2019 року було повторно доручено працівникам Батальйону патрульної поліції в м.Кременчуці Управління патрульної поліції у Полтавській області Департаменту патрульної поліції провести додатковий огляд місця події з учасниками ДТП.

Станом на 05.09.2019 року додатковий огляд працівниками Батальйону патрульної поліції в м.Кременчуці Управління патрульної поліції у Полтавській області Департаменту патрульної поліції не проведений, будь-яких матеріалів виконання постанови суду у провадження Автозаводського районного суду м. Кременчука не надходило.

З урахуванням викладеного суд, дослідивши матеріали справи, суддя знову вважає за необхідним для всебічного, повного і об`єктивного з`ясування обставин справи повторно доручити працівникам Батальйону патрульної поліції в м. Кременчуці провести додатковий огляд місця події.

Протокол місця огляду та матеріали виконання направити до Автозаводського районного суду м.Кременчука до 15.10.2019 року.

Постанова оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, Головному патрульному Кременчука Борзенку суддя Олейнікова вказала на недопрацювання підлеглих.

Патрульні безсилі і до їхнього керівництва є недовіра, тому за перевантаження на дорогах хочуть взятися депутати Кременчука.

Кременчуцькі патрульні заявляють, що з ніг збиваються від викликів і, схоже, неправильної організації їх роботи.

 

 

Олег Булашев 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися