Вівторок, 21 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Дзюдоїст з Кременчука Ярослав Омельченко виборов друге місце в етапі Кубка Європи

16 квітня 2024 17:45

Під час змагань він провів 4 зустрічі.

13 та 14 квітня, у Познані в Польщі відбувся етап Кубка Європи серед юніорів, який зібрав майже 400 спортсменів з 20 країн. У складі збірної України виступив спортсмен з клубу «Легіон» Ярослав Омельченко. Про це повідомив тренер Василь Волошин.

Ярослав Омельченко змагався у ваговій категорії понад 100 кг й виборов срібло Кубка Європи U-21 у своїй ваговій категорії.

Під час змагань Ярослав провів 4 зустрічі. Він здолав суперників з Польщі, Казахстану та Естонії, проте у фіналі, на жаль, поступився представнику Чехії.

«У березні Ярослав став срібним призером чемпіонату України до 21 року. Минулого року завоював срібло чемпіонату Європи серед кадетів. Щодо цього виступу, то результатом задоволений. Спортсмен розвивається, можливо не такими темпами, як нам хочеться, але у нього є позитивна динаміка. Хочеться подякувати почесному президенту КСЕ «Легіон-спорт» Володимиру Матицину за підтримку спортсменів, за можливість тренуватися та розвиватися», - додав тренер спортсмена Василь Волошин.

Ярослав Омельченко візьме участь у наступному етапі юніорського Кубка Європи, який відбудеться 20-21 квітня в італійському місті Ліньяно.