Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Екс-нардеп від Кременчука Григорій Омельченко: Перемога України – неминуча, або, Що нам чекати після 24 лютого

22 лютого 2023 11:15

Світ завмер в очікуванні подій, які можуть (повинні) відбутися напередодні або на річницю (24 лютого) повномасштабної воєнної агресії путінської фашистської росії проти незалежної суверенної України. Якщо коротко – нічого несподіваного для ЗСУ і нашої розвідки не станеться. З кожним днем – все ближче до української Перемоги. Вона – історично НЕМИНУЧА! Як кажуть в народі: "І до ворожки не ходи".

Маніпулятори свідомістю людей

Інформаційний простір України забитий пророцтвами, віщими снами, ворожінням...

Тарологи, нумерологи, чаклуни, відьми, маги, віщуни, шамани, ворожки, ясновидці, астрологи, екстрасенси, мольфари (нікого не забув?) "вангують": коли ЗСУ почнуть наступ і в якому напрямку; коли і де буде наступ російських військ; чи будуть, коли і де нові ракетні удари; в якому місяці і році і як закінчиться війна і хто в ній переможе – Зеленський чи путін; чи буде звільнений Крим; на що хворий путін і коли він здохне; чи є у путіна двійники і коханки; чи буде Зеленський балотуватися на другий президентський термін; чи братимуть участь в наступних президентських виборах 2024 року путін і Байден; чи не припиниться військова допомога Україні; чи приймуть Україну в НАТО і ЄС; чи будуть поставлені Україні літаки; чи буде звільнений з посади той чи інший міністр і т. д. і т. п.

Аналогічна картина з ворожінням і пророцтвами і в росії. "Пророцтва", "віщі сни", "ворожіння" українських і російських шарлатанів про майбутнє України і росії – діаметрально протилежні. А загалом – дурдом "ромашка" і чеховська "палата №6" для душевнохворих!

До піднятої теми пропоную з гумором прочитати декілька куплетів із пісні "Ворожка" (мовою оригіналу):

Ежедневно меняется мода,
Но покуда cтоит белый свет
У цыганки со старой колодой
Хоть один, да найдется клиент.

Ну что сказать, ну что сказать,
Устроены так люди,
Желают знать, желают знать,
Желают знать, что будет.

Счастье в жизни предскажет гаданье,
И нежданный удар роковой.
Дом казенный с дорогою дальней,
И любовь до доски гробовой.

Сердце млеет, гадалке внимая,
И на всех перекрестках земли
Выражения лиц не меняя
Благородные лгут короли.

Хто бажає, може послухати для настрою кліп пісні. Вона того варта (див. тут: https://www.youtube.com/watch?v=h_iYsiQnaiI).

На бездумній довірі і горі людей шобло різноманітних ворожок "стриже" гарне "бабло". Стверджують, що зароблені кошти витрачають на допомого ЗСУ. Звітів про те, яка конкретна "допомога" надана військовим і чи сплачені податки з доходів, отриманих "ворожінням" – не чутно і не видно.

Не відстають від ворожок політологи, політтехнологи і "багатопрофільні експерти" ("знавці" геополітики і "спеціалісти" по унітазах і каналізації) і так звані блогери, тролі, боти, хейтери.

В народі уже кажуть: політолог – це ворожка, а політтехнолог – маніпулятор.

Щодо ботів, то їх часто обзивають словами, які похідні від прізвищ політиків, яких вони обслуговують за непогані кошти (зелеботи, порохоботи, юляботи і т. д.).

Тролів і хейтерів обзивають "шавками" і "вонючими клопами" за їх образливу критику блогерів, експертів, авторів публікацій, інтерв’ю.

НАША ПОРАДА: не звертайте уваги на таких "шавок" і "клопів", не реагуйте на їх образи і нецензурні слова на вашу адресу. Це єдине на що вони здатні за гроші тих, хто їх найняв для брудної роботи і вашої дискредитації. Просто ігноруйте їх. Хай тявкають, а ви робіть свою справу. Народне прислів’я говорить: "Собаки гавкають, а караван іде".

Немає нічого дивного в тому, що за дев’ять років війни в голови українців було висипано тони інформаційного сміття, а на вуха навішано стільки ядовитої "локшини", що суспільство масово заразилося "психічною інфекцією".

Суспільство становиться соціально, психологічно і морально хворим, втрачає контроль над розумом і емоціями. Масово проявляються роздратування, злість, ворожість, нетерпимість між людьми.

Виник дивний парадокс. ЗСУ сьогодні довіряє 96% українців.

Проте офіційні повідомлення Міністерства оборони, Генштабу ЗСУ, головнокомандувача Валерія Залужного, командуючих військами переглядають і позитивно коментують в соціальних мережах лише декілька сотень тисяч українців.

"Пророцтва" і "гадання" ворожок, екстрасенсів, астрологів на ютуб каналах сумарно з вдячністю переглядають мільйони громадян. Вони не звертають уваги на те, що декілька місяців або рік тому ці ж самі екстрасенси, астрологи, тарологи, ворожки неодноразово вводили людей в оману своїми "віщими снами" і "пророцтвами", які не справдилися. І що характерно. Складається стійке враження, що мільйони людей свідомо хочуть бути в черговий раз одурманеними черговим "пророцтвом-фейком" як наркотиком і бути під "інформаційним кайфом" екстрасенса.

Сенсаційні заголовки під відео на ютуб каналах, як правило, не відповідають змісту поданої інформації. Перед переглядом відео ведучі просять підписатися на канал, поставити лайк, підтримати ЗСУ, щоб збільшити кількість переглядів і на цьому заробити "бабло". На зауваження, що заголовок не відповідає змісту інформації – не реагують. Женуть свою "пургу" далі.

Зауважимо, що деякі українські ЗМІ популяризують віру в пророцтва (прогнози) астрологів, екстрасенсів, ворожок, які можуть бути або є інструментами російських спецслужб для протягування їхніх наративів в суспільну свідомість з метою підриву віри українців у перемогу і територіальну цілісність України.

Не полініться і уважно прочитайте на цю тему статтю-аналіз Ірини Федорів "Путін скоро помре? Чий буде Крим? Як астрологи та псевдоексперт Арестович маніпулюють свідомістю" (див. тут: https://www.pravda.com.ua/columns/2023/01/25/7386475/).

Коментарі українців на інформацію екстрасенсів, експертів і офіційних осіб ЗСУ яскраво засвідчують наскільки суспільство є "психічно інфікованим" і морально-психологічно хворим.

Коментар, як правило, складається із двох-трьох речень, не по суті піднятої теми і з граматичними помилками. Але це ще півбіди – можна списати на неграмотність або неуважність дописувача. Проблема в іншому. Ці коментарі носять не зауваження чи пропозиції до висвітленої автором теми. Вони наповнені нетерпимістю, злобою, ненавистю, нецензурною лайкою, якою розмовляють рашисти зі своїми батьками, рідними, знайомими. Особливо це проявляється у "собачих боях" між ботами влади і опозиції та під час партійних розбірок.

Але ж ми, українці – освічені люди, а не москалі!

Так чому ж ми вподобаємося до звірино подібних москальських нелюдів у спілкуванні між собою? Ненависть, злоба, ворожнеча між українцями на такому рівні спілкування в соціальних мережах – це лише на руку ворогу, який систематично веде проти України ІПСО (сплановані дії з поширення інформації на іноземну аудиторію задля досягнення певної цілі, впливу на емоції, критичне мислення, почуття та дії цільової групи людей. Абревіатура розшифровується як "спеціальна інформаційно-психологічна операція").

Невже не розумієте і не усвідомлюєте цього?

Я розумію, що за рік гарячої фази війни наступила психологічна втома, емоційна нестабільність, появилися нервові зриви. Але ж військові, які захищають нас на війні, щоденно витримують неймовірні психофізичні навантаження!

Одна із причин такого психологічного стану суспільства – це сліпа, бездумна віра мільйонів людей в пророцтва екстрасенсів, астрологів (і т. д.), які "віщували", що війна завершиться до кінця 2022 року і навіть називали дати.

Майте розум

Люди стали вірити ворожкам, екстрасенсам, астрологам, а не професіоналам ЗСУ, які неодноразово попереджали (в тому числі і автор статті), що важкі жертовні бої ще попереду, звільнення України і час перемоги залежить від поставленої нам партнерами необхідної кількості зброї і боєприпасів до неї. На жаль, поставки йдуть по "чайній ложці" і затягуються в часі. У західних політиків своє бачення на російську-українську війну.

Тим, хто слухає різних екстрасенсів, астрологів, ворожок, арестовичів, а не військових професіоналів, нагадаю, що головнокомандувач ЗСУ, генерал-лейтенант Валерій Залужний (якого закордонні військові називають "стратегом від Бога") у грудні 2022 року в інтерв’ю виданню The Economist назвав десять головних тез для Перемоги України у війні з росією (цитую):

"1. Наша стратегічна задача – втримати рубіж і підготуватися до війни, яка може розгорітися в лютому 2023 року. Мати резерви і зброю. Війна ця почнеться не на Донбасі, а з Білорусі в напрямку Києва, можливо, з півдня. Маємо на цьому зосередитися. Хай пробачать мене військові в окопах, але нам треба накопичити ресурси для тривалих боїв наступного року.

 1. Росіяни задовго до атаки збирали ресурси. Десь за 3,5-4 роки до війни вони вже почали готуватися. Вони накопичили ресурсів, щоб виконати задачу за три місяці. Але прогадали, не досягши ніякого результату.
 2. Взяти Київ з військової точки зору – то було правильним рішенням росіян. Це найпростіший спосіб досягти цілі. Я би вчинив так само. У Герасимова (начальник Генштабу РФ) не було іншого вибору. Зараз він зосередився на Донбасі, щоб зберегти ресурси. Але стратегічно – це безвихідна ситуація для російської армії. Тому росія шукає паузу, щоб накопичити нові ресурси. За Уралом, як і в Другу світову, вони вже накопичують їх.
 3. Російська мобілізація спрацювала. Неправда, що у них все так жахливо і вони не будуть боротися. Будуть, бо цар велів їм іти на війну. Росіяни готують 200 тис. свіжих солдатів. Я не сумніваюся, що вони ще раз спробують піти на Київ.
 4. Зараз росіяни роблять все, щоб не дати нам перегрупуватися і нанести удар по ним. Але це не вирішує стратегічну проблему. Вони просто виснажують ЗСУ. Навіть, якщо вони наберуть в армію ще мільйон чоловік, щоб закидати нас трупами, як це робив Жуков, це не принесе їм бажаного результату.
 5. Я знаю, що можу перемогти цього ворога. Але дайте ресурси. Треба 300 танків, 700 БМП, 500 гаубиць і ми вийдемо на кордони 23 лютого. Ми отримуємо менше, ніж треба. Бійців у ЗСУ зараз вистачає. Мені не треба ще сотні тисяч. Нам треба танки, БТР, БМП і боєприпаси. Я навіть не говорю про F-16. В українських Силах оборони вистачає військових, однак Україна потребує збільшення постачання боєприпасів, снарядів для артилерії, техніки та засобів ППО.
 6. Нам треба засоби протиповітряної і протиракетної оборони.

Я не спеціаліст в енергетиці, але мені здається, ми на межі.

Зараз ефективність ППО 76%. Росіяни шлють 100 ракет, щоб 24 долетіли.

 1. Щоб дійти до Криму, нам треба пройти 84 км до Мелітополя. Цього буде достатньо, щоб діставати Himars до Криму. З наявними ресурсами я не можу планувати нові великі операції. Хоча ми зараз працюємо над однією. Ви її ще не бачите, але вона вже йде.
 2. Бути командиром і бути лідером – не одне й те ж. При всій повазі до Суровікіна, він як полководець часів Петра І, держимордаДивишся на нього і розумієш – або виконуєш завдання, або тобі кінець. Так не працює. У нас теж були свої держиморди. Важливо бути людиною, стати лідером. Це моя релігія.
 3. Я довіряю своїм генералам. З початку війни я звільнив десятьох, бо їм було не до неї. Ще один застрелився. Я довіряю Сирському (генерал-полковник Олександр Сирський є командувачем Сухопутних військ Збройних сил України-командувач оборони Києва – Авт.). Якщо він мені каже, що треба ще одна бригада, значить йому вона треба. Я не думаю, що я найрозумніший. Я маю слухати тих, хто на полі бою".

Генерал Залужний наголосив: "Найважливіший досвід, який ми мали і який ми практикуємо майже як релігію, це те, що росіян і будь-яких інших ворогів, треба ВБИВАТИ, просто ВБИВАТИ, і головне, ми не повинні боятися цього робити. І це те, що ми робимо".

Нагадаємо, що одна із заповідей наших пращурів оріїв-русів говорить: "Ворога Роду твого знищуй без пощади і жалю".

Повне інтерв’ю з Валерієм Залужним див. тут: https://www.economist.com/zaluzhny-transcript?fbclid=IwAR2J_g7jYyzaId5FurIzS58nPuJq1pmP2N9d8Tgg2oOEbbqhv5ghl9cupvc

Герой України, перший заступник Голови парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони і розвідки, генерал-лейтенант Михайло Забродськийзауважив: "Наявний чисельний склад сил і засобів ППО фізично не дозволяє створити ешелоновану ППО над усією територією країни. Наразі у нас обмежені можливості ефективно перехоплювати балістичні ракети, боротися із крилатими ракетами та ударними БПЛА, абсолютна більшість яких на маршруті летять на гранично малих висотах в 50–100 метрів. В цьому діапазоні висот наявними зенітними ракетними комплексами можна прикривати незначну територію країни. Саме тому, коли кажемо про перехоплення 70-90% ракет противника, це лише завдяки майстерності особового складу наших Повітряних Сил. Додатково можливості з виявлення повітряних цілей і наведення засобів перехоплення можуть надати системи контролю повітряної обстановки, в яких реалізовано стандарти НАТО щодо обміну інформацією Link-16. Нам потрібен авіаційний "ленд-ліз". Це можуть бути багатоцільові винищувачі тупу F-16 модифікації Block 50/52 або навіть Block 40/42".

Валерій Залужний і Михайло Забродський

Не гайте часу на ворожок і аристовичів. Уважно читайте спільну статтю генералів Залужного і Забродського "Перспективи забезпечення воєнної компанії 2023 року: український погляд" (див. тут: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3566162-ak-zabezpeciti-voennu-kampaniu-u-2023-roci-ukrainskij-poglad.html).

"Єдині новини" – інформаційна піар агенція влади за рахунок народних коштів

В чергове привертаю увагу влади (хоча для неї це як горохом об стіну) на недолугу, неефективну державну інформаційну політику та її корупційну складову. Так званих "Єдиних новин" – інформаційний телевізійний марафон, в якому з 25 лютого минулого року вже працювали "1+1", "СТБ/ICTV", "Інтер" і "Рада". Наступного дня до них долучилися "Україна"/"Україна 24" і Суспільне.

"Єдині новини" створюють медіагрупи "1+1", "Інтер", StarLightMedia, "Ми – Україна", парламентський телеканал "Рада" та Суспільне.

18 березня минуло року стартував спільний російськомовний марафон "FreeДом", організований силами медіагруп "StarLightMedia", "Інтер", "1+1" і "Україна" на базі мультимедійної платформи іномовлення UATV.

Завдання марафону "FreeДом" – дати можливість дізнатися правду про російсько-українську війну "російськомовним глядачам з усього світу".

На початковому етапі "Єдиних новин" комерційні медіагрупи виробляли свої частини марафону власним коштом, але при нагоді прохали про компенсації від держави. У середині 2022 року держава почала їх надавати, закуповуючи відповідні послуги через Prozorro.

Звісно, коли рекламний ринок відновлюється повільно, державні гроші можуть стати життєво важливим джерелом доходу для комерційних телеканалів. Однак йдеться про дуже суттєві витрати – щонайменше пів мільярда гривень за 2022 рік.

На 2023 рік на виробництво телеконтенту заклали в бюджет майже 2 мільярди гривень.

Настійливо рекомендую прочитати аргументовану статтю аналітика проєкту DOZORRO Transparency International Ukraine Ярослава Пилипенка "Скільки коштують телемарафони "Єдині новини" та "FreeДом" і програми на "Дом".

Ви дізнаєтеся, хто є кінцевими бенефіціарами фірм, які входять в "Єдині новини", хто з родичів офісу президента і близьких до Зеленського з 95-го Кварталу працює на телемарафоні і які мільйонні кошти їм платять з державного бюджету, тобто платників податків (див. тут: https://www.pravda.com.ua/columns/2023/02/16/7389634/).

На мою думку, частину зазначених бюджетних коштів під час війни доцільно було б виділити і для патріотичних видань, які тримають інформаційний фронт у війні проти російського агресора.

З "Єдиних новин" за вказівкою президента викинуті телеканали Прямий, Еспресо і 5-й канал.

Сьогодні телемарафон "Єдині новини" – це інформаційна піар агенція президента Зеленського, глави його офісу Єрмака і фракції "слуг народу" у Верховній Раді за рахунок народних коштів – платників податків.

У травні 2022 року українські медійні організації та журналісти звернулись до президента Зеленського та міністра культури та інформаційної політики Ткаченка з відкритим листом з приводу участі ведучих, які поширювали відверту проросійську пропаганду, в ефірах телевізійних марафонів, які позиціонуються як національні.

У листі зазначено: "З початком повномасштабного наступу Російської Федерації державні, суспільні та приватні телеканали України змогли об’єднатись, аби протистояти ворогу на інформаційному фронті. Єдині новини стали новим і унікальним досвідом, коли в час війни медіа не піддані жорсткій цензурі, а продовжують поширювати важливу для суспільства інформацію від ходу бойових дій до людських трагедій і перемог.

Втім, у телемарафонах, які позиціонуються як національні, беруть участь телеведучі, які ще донедавна працювали на телеканалах, власниками яких були проросійські політики. Інформаційна політика цих каналів базувалася на просуванні кремлівських наративів про зовнішнє управління США Україною, "дискримінацію" російської мови, "громадянську війну" на Донбасі, правомірність загарбання Росією Криму тощо. Для цього застосовувалися різноманітні методи від фейкових слухань в Конгресі США до марафонів про "соросят", розповідей про "біолабораторії США" та навіть спроб телемостів із росією. Йдеться, перш за все, про Василя Голованова, Тиграна Мартиросяна, Наташу Влащенко, Тетяну Гончарову, Назара Довгого, Володимира Полуєва, Анну Степанець, Анастасію Даугуле (на фото).

"На їх губах кров українців"

Ми занепокоєні участю цих людей в марафонах, які покликані бути об’єднаною інформаційною зброєю проти російських фейків та пропаганди.

Аби не повторити помилки постмайданного періоду, коли частина принишклих політиків і діячів досить скоро відчули безкарність та почали поширювати проросійські наративи і відверті фейки в ефірах телеканалів, маніпулюючи громадською думкою на емоціями громадян України, ми закликаємо Нацраду, МКІП та власників телеканалів, які беруть участь у нацмарафонах, відсторонити цих ведучих від ефіру, забезпечити перевірку цих людей, а до цього часу дати публічну оцінку їхньої участі в національних марафонах. Ми пропонуємо звернутися до моніторингових організацій, які готові надати Нацраді та МКІП аналітичні довідки щодо діяльності цих телеведучих протягом 2014-2022 років.

На фоні того, що жоден із них не визнав публічно факт багаторічного підігрування ворогу, подальша участь цих ведучих в ефірах може бути використана ними як індульгенція".

Повний текст звернення тут: https://imi.org.ua/news/mediaspilnota-zaklykaye-vidstoronyty-vid-uchasti-v-natsmarafonah-prorosijskyh-veduchyh-i45530

Експерти

Мене нерідко запитують до думок яких експертів прислухаюся я і просять назвати їх. Група фахівців нашої офіцерської організації "Український СМЕРШ" ("Смерть рашистам") читають, слухають, аналізують різних вітчизняних і закордонних експертів і аналітиків, в тому числі, і російських (ворога треба добре знати).

Ми знайомимося зі статтями і експертними оцінками політиків і військових США, Великої Британії, Німеччини, Франції та інших країн, які друкуються в найвпливовіших світових інформаційних виданнях. Наприклад, Associated Press, Reuters, Bloomberg, France Press, The New York Times, The Wall Street Journal, The Washington Post.

Рекомендуємо читати (слухати) аналітику про політичну ситуацію у світі, яку роблять українські професійні експерти у сфері міжнародної політики і міжнародних відносин. Це Володимир Огризко, Павло Клімкін, Роман Безсмертний, Валерій Чалий, які добре відомі в Україні і за її межами як державні і політичні діячі, дипломати, надзвичайні і повноважні посли. Огризко і Клімкін – екскерівники МЗС.

Пропонуємо слухати закордонних політичних експертів-аналітиків, які виступають на українських ютуб каналах: Юрія Швеця (ексрозвідник резидентури КДБ СРСР у Вашингтоні – знайомий особисто) і Юнуса Раміза (керівник департаменту конфліктології і міграції Інституту миру і демократії Азербайджану, кандидат юридичних наук).

Звертайте увагу на постійні аналізи ситуації на фронті і прогнози професійних військових експертів Петра Черника, Ігоря Романенка, Сергія Кривоноса, Олега Жданова, Романа Світана, Сергія Грабовського, а також військово-політичних аналітиків Дмитра Снєгирьова і офіцера ЗСУ Тараса Березовця, який зараз на фронті.

На "хлопчиків-експертів", які дають коментарі, не служивши в армії, на хід російсько-української війни, не гайте свого часу!

Цінними специфічними знаннями і цікавою інформацією діляться професіонали розвідки і контррозвідки Олександр Скіпальський, Олександр Зеленько, Петро Гаращук, Микола Маломуж.

Послухайте їх виступи на ютуб каналах. Вам багато чого відкриється. На політичні процеси і події, які відбуваються у світі, будете дивитися іншими очима.

Професійну політично-військову аналітику, яка заслуговує на увагу, дають журналісти Олег Романчук, Віталій Портников, Юрій Бутусов, Леонід Фросевич.

НАША ПОРАДА:

Почуте, прочитане і навіть побачене – завжди піддавайте сумніву.

Отриману інформацію перевіряйте, аналізуйте, порівнюйте.

Не піддавайтесь емоціям. Думайте і робіть власні висновки.

Самостійно приймайте рішення кому вірити, довіряти, а кому – НІ.

Професіоналізм експерта і його висновки не підпорядковуйте своєму емоційному, морально-етичному і політичному ставленню до нього.

Народна мудрість говорить: "Фактологічна мова – це мова Бога. Дипломатична – від лукавого".

Пам’ятайте вислів Григорія Богослова: "Бог не в силі. Бог у Правді!".

Бажаємо Вам, як найменше помилятися! Адже від помилок ніхто не застрахований.

Для підняття настрою рекомендуємо замість екстрасенсів, астрологів і арестовичів інколи дивитися картопляного фюрера, агента КДБ (псевдонім "Валет") лукашенка, який "покаже звідки планувався напад на Білорусь" (див. один із відео-мемів тут:

https://www.youtube.com/watch?v=Yea0s-wyWPg).

Послухайте (якщо не чули) московського бункерного фюрера путіна. Виявляється, що москалі "навіть ще не починали".

Цікаво, а коли ж він збирається закінчувати?

Відео див. тут: (https://www.youtube.com/watch?v=3ASINQaSvM8).

Зауважу, що до річниці повномасштабного вторгнення в Україну "кривавий карлик" "не почавши", встиг закопати в землю як собак понад 200 тисяч своїх орків, а 150 тисяч зробив каліками.

Незабаром "божевільному" путіну взагалі не буде чим "починати" – "гарматного м’яса" в росії стає все менше. "Російські баби в шубах" не встигають народжувати йому "свинособак" на фарш.

Останнім часом розумні речі про перспективи путіна і росії у війні проти України почав відверто говорити полковник ФСБ терорист і воєнний злочинець Ігор Стрелков-Гіркін. Вашій увазі 15-ти хвилинне відео його біографії (https://www.youtube.com/watch?v=X4SZri9VsUU).

Кому цікаво, можете прочитати його дописи:

 1. "Победа над Украиной невозможна"

(https://www.unian.net/war/pobeda-nad-ukrainoy-nevozmozhna-girkin-zagovoril-o-demencii-putina-i-svoey-kazni-v-kieve-12082638.html).

2. "О поражении Кремля в войне против Украины"

(https://focus.ua/voennye-novosti/540261-ne-oboytis-bez-kazney-strelkov-girkin-o-porazhenii-kremlya-v-voyne-protiv-ukrainy).

***

Про згадану вище таємну організацію "Український СМЕРШ" (Смерть рашистам"), її спільну діяльність з ГУР, СБУ і ССО України можете ознайомитися тут:

1). Російські окупанти підлягають знищенню як скажені собаки

(24.02.2022).
 

2). "Спаси мир – убей Путина!" Обращение генерала Григория Омельченко к офицерам-россиянам (26.02.2022).

3). Бійці невидимого "Українського "Смершу" одержали наказ без пощади вбивати окупантів (28.02.2022).

4). Час розмов закінчився – в полон не брати: Звернення "СМЕРШУ"

(02.03.2022).
 

5). Український СМЕРШ: "Ніякої пощади російським фашистам! Вбиваємо як скажених собак!" (03.03.2022).

6). Григорій Омельченко: "Мою пропозицію "врятуй світ – вбий Путіна" підтримав сенатор США Ліндсі Грем" (04.03.2022).

7). Генерал Омельченко: "Зрадників і шпигунів виявляти і знищувати безжально" (06.03.2022).
 

8). Операція "Українського СМЕРШУ" – "Z:3" (09.03.2022).

9). Помста кривавого карлика за харківське "Путін -хуйло!", або Чому варвар Путін знищує Харків (10.03.2022).

10).Лист-подяка Командувачу Сил Спеціальних Операцій Григорію Галагану (12.03.2022).
 

11). Українська операція "Лють меча Арея": знищимо москальський фашизм-нацизм – врятуємо цивілізацію (05.04.2022).

12). Генерал Григорій Омельченко: "Я – руський-українець, моя прабатьківщина–Русь-Україна" (14.04.2022).
 

13). Українська перемога – це капітуляція Кремля і знищення московської імперії зла (27.05.2022).

14). Момент істини – або ми знищимо москальську чуму, або вона нас. Третього не дано (07.06.2022).

ВИСНОВКИ:

 1. Який би шабаш не вчинив "божевільний з ядерною кнопкою" до річниці кривавої агресії росії проти України (24 лютого) або після неї – переможного перелому у війні путін не отримає.

Це буде свідченням його політичної агонії, судоми і конвульсій.

Бункерний карлик путін це добре розуміє.

 1. Український народ і його Збройні сили витримають будь-які удари кремлівського фюрера.

Опитування показало, що 89% українців за любих обставин, навіть після ядерного удару путіна, готові продовжувати боротьбу проти російського агресора за свою волю і незалежність України.

Бути українцем – це не лише бути готовим до кінця світу, а й мати плани на потім.

 1. За минулий, 2022 рік українці відродилися та ідентифікували себе як НАЦІЯ! Україна уже назавжди ЗДОБУЛА ментальну і духовну ПЕРЕМОГУ над фашистською російською імперією і путінською ідеологією "руZZкого міра"!

Російський фюрер це знає і розуміє, що це його крах.

 1. Рік прийдешній (2023) – це рік Перемоги України над ворогом людства у тяжкій, кровопролитній і жертовній битві, яка ще попереду. Пам’ятайте про це!

Це рік народження України як Духовного, інтелектуального, політичного і об’єднавчого лідера Європейської цивілізації та становлення України центром об’єднаної Європи і одним із лідерів нового світового порядку.

Це рік запуску процесу розпаду в болісних муках російської федерації – останньої імперії планетарного зла.

 1. Російсько-українська війна –

Це війна за збереження людства і планети Земля.

Це цивілізаційна війна між демократією і авторитаризмом.

Це війна між планетарним Добром і злом, Світлом і пітьмою, Правдою і брехнею, Любов’ю і ненавистю, Творцем (БОГОМ) і Антихристом в особі путіна. Усвідомте це!

 1. Україна і Західна цивілізація на чолі з США і ЄС об’єктивно НЕ можуть потерпіти поразки у війні з російською федерацією, яка є центром планетарного зла і реальною загрозою знищення світової цивілізації. Московія як загроза людству буде розгромлена. Так буде!
 1. Перемога України у війні – це не лише історична НЕМИНУЧІСТЬ (вивчайте історію).

Це Божественна місія Української Нації врятувати світ від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити "божевільний" путін.

Українці, усвідомте це (і до ворожок не ходіть!).

На цю тему читайте історично-біблійне дослідження "Україна – Месія Людства. Біблія і війна", яке було опубліковане у липні минулого року і викликало люту біснуватість Московії і сатанинської російської церкви.

Фейсбук сторінка та Інстаграм автора дослідження (як і тих, хто його поширює) постійно обмежуються і блокуються (прочитати можна тут:

https://censor.net/ru/blogs/3355830/ukraina_messiya_chelovechestva_bibliya_i_voyina).

 1. Українці! Не забивайте собі голову сміттям-пророцтвами екстрасенсів, астрологів, ворожок і арестовичів. Це – маніпулятори вашої свідомості. Багато із них підлягають обстеженню у психіатра.

Більше на цю тему тут: "Психопат, шизофренік, садист, педофіл. Знову про діагнози путіна і про те, як має діяти світ".

Слухайте і довіряйте лише ЗСУ, їх головнокомандувачу Валерію Залужному і генералам, яким довіряє він.

Місяць таких духовних практик і будете психологічно і морально здоровими. Гарантую!

Після Перемоги військові-фронтовики повинні стати ПОЛІТИЧНОЮ ВЛАДОЮ в Україні, обраної народом.

Першочерговим завданням новообраної влади (президент і парламент) повинно бути юридичне знищення внутрішнього ворога України (тотальна корупція, недобитки п’ятої колони, залишки олігархату) і справедливе покарання винних у вчиненні злочинів.

Це запорука успішної післявоєнної відбудови і процвітання України.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям Слава!

Смерть путіну і російській імперії!

Так буде! І ніяких сумнівів!
 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,

Герой України,

кавалер ордену ООН "Діяння на благо народів",

медалі ЄС "Європа – союз цінностей",

народний депутат України ІІ-VІ скликань,

член ПАРЄ (2006-2010),

почесний голова СОУ, генерал-лейтенант

Источник: https://censor.net/ru/b3401244


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися