Кременчуцька газета
Понеділок, 22 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Еквайринг від ПриватБанку: скільки коштує мобільний термінал

6 вересня 2023 14:10

ПриватБанк дає змогу перетворити будь-який смартфон на зручний POS-термінал для прийому платежів карткою. Саме таку функцію виконує додаток «Термінал». За функціоналом він нічим не відрізняється від звичайного стаціонарного обладнання, а от його зручність є вагомою перевагою. Скільки коштує мобільний термінал і як його встановити — далі надамо відповіді на ці й інші запитання. 

Як оформити POS-термінал у телефоні

Перший крок, щоб встановити мобільний POS-термінал, — завантажити мобільний додаток «Термінал». Зробити це можна безкоштовно, і додаткового обладнання не знадобиться. Саме таке рішення пропонує ПриватБанк для фізичних і юридичних осіб.

 

Додаток для прийому платежів карткою доступний на всіх пристроях з операційною системою Android версії 8.0 та вище. Софт на iOS можна буде завантажити трохи пізніше. Є тільки одна обов’язкова вимога: гаджет має підтримувати технологію NFC. Після того як додаток успішно встановлено, можна переходити до його оформлення. Для цього знадобляться такі дані: 

 

 • фінансовий номер телефону;

 • email;

 • ПІБ;

 • назва, адреса магазину та його вид діяльності;

 • номер ЄДРПОУ (для підприємств) та ІПН (для фізичних осіб-підприємців);

 • номер рахунку.

 

Після реєстрації в мобільному додатку «Термінал» слід додати касирів магазину: вказується їх ПІБ та номер телефону. За обслуговування додатка плата не стягується. Це ще раз підтверджує вигоду його використання. 

Додаткові переваги мобільного еквайрингу

Щоб розширити перелік можливостей термінала в телефоні, буде корисним підключити сервіс «Каса». Зробити це також можна безкоштовно, оскільки плата за його обслуговування вже включена в комісію за платежі. З допомогою вказаного сервісу стає можливою фіскалізація чеків. Це означає, що вся необхідна інформація автоматично передається до податкової та фіксується спеціалістами.

 

Підключення додаткових послуг від ПриватБанку дає змогу:

 

 • детально відстежувати історію чеків;

 • оформлювати повернення товарів;

 • відправляти чек про покупку в месенджері або через email;

 • перевіряти баланс каси магазину;

 • вносити й видавати готівку.

 

Використання мобільного термінала не спричиняє незручностей. Оплата покупцем карткою здійснюється стандартним способом. Спочатку потрібно вказати суму, а далі покупець прикладає картку або гаджет. За потребою додатково вказується призначення платежу або обирається заздалегідь доданий до системи варіант. Як тільки з’явиться повідомлення про успішну оплату транзакції, можна надіслати чек зручним способом. 

Комісія за оплату карткою з телефона

Мобільний термінал нічого не коштує — завантаження, налаштування й використання додатка від ПриватБанку безкоштовне. Стягується лише комісія 1,3% з кожної транзакції. Тип картки не грає ролі: підтримується як дебетова, так і кредитна картки. 

 

Використовувати телефон для прийому платежів карткою значно вигідніше, ніж встановлювати звичний POS-термінал. Перша перевага полягає в тому, що додаток не може вийти з ладу. Це на 100% виключає ситуації, коли термінал не працює й підлягає заміні. 

 

Другою перевагою є відсутність абонентської плати за обслуговування. Все, що необхідно для мобільного еквайрингу, — це телефон і встановлений додаток. Для порівняння: плата за обслуговування стаціонарного POS-термінала — 400 грн щомісячно. 

 

Термінал у телефоні буде оптимальним і вигідним рішенням як для фізичних осіб, так і для підприємств. Такий спосіб оплати актуальний для кафе, ресторанів, служб доставок і таксі, торговельних точок й усіх різновидів мікробізнесу.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися