
Питання - відповідь.
"Чи планує міська влада переводити громадський транспорт на електронний квиток, спостерігати, на якому маршруті більше пасажирів і потрібно додати одиницю транспорту, а де, навпаки, зняти? Наприклад, зараз електронні квитки вводять у Полтаві, Рівному, Чернігові?" – таке запитання поставили кременчуцьким чиновникам після засідання виконкому журналісти.
На запитання взявся відповідати перший віцемер Кременчука Володимир Пелипенко.
"Ми опрацьовували це питання, плануємо це робити, проводили певні консультації з перевізниками. На жаль, не всі перевізники хочуть цього - у них є певні застереження з цього приводу", – говорить Пелипенко.
Згадав чиновник і досвід успішного впровадження електронного квитка в інших регіонах.
"Ми з міським головою (Віталієм Малецьким, – авт.) разом їздили до Луцька, вивчали, як у них. Найближчим часом планували потрапити до Полтави, подивитися, як у них працює електронний квиток.
Бо не в усіх регіонах він впроваджений якісно і виконує ту функцію, про яку ви кажете. Тому це питання пріоритетне, і ми плануємо, щоб у нас з'явився електронний квиток разом із Карткою кременчужанина. Це дасть можливість вести облік перевезень, у тому числі пільгових категорій населення, а також побачити, як підприємці виконують свої зобов'язання на маршрутах міста.
Тому це обговорюється, це питання дуже актуальне, і ми плануємо впровадження цієї новації", – розповів Пелипенко.
Проте варто нагадати, що наприкінці минулого року – журналісти ставили схожі запитання міському голові Кременчука Віталію Малецькому.
У мерії Кременчука під час презентації проєкту бюджету міста на наступний рік журналісти торкнулися цього питання. Тоді мер зазначив, що питання не на часі, адже "15 відсотків мешканців Кременчука не матимуть права на пільговий проїзд, тому що вони, на жаль, у нашій громаді не зареєстровані", – заявив Малецький.
Читайте: Ідея встановлення валідаторів у кременчуцьких тролейбусах і автобусах залишилась на рівні балачок
Світлана Павленко
Фото ілюстративне