Кременчуцька газета
Субота, 9 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Ferrexpo допомогла Херсонщині ліквідувати наслідки окупації й теракту

3 жовтня 2023 08:45

З моменту повномасштабного вторгнення компанія Ferrexpo разом зі своїм благодійним фондом спрямувала понад 800 млн грн громадам у 12 областях України.

На запит Чорнобаївської адміністрації до ліквідації наслідків підриву ворогом Каховської ГЕС долучилася гірнича компанія Ferrexpo з активами на Полтавщині. Про це повідомляє espreso.tv.

російська окупація Херсону та передмість, яка тривала до листопада 2022 року, принесла чимало лиха місцевим жителям. Після підриву ворогом Каховської ГЕС вони ще й потерпали від підтоплень території. Потому ж, коли вода зійшла, їм довелося споглядати пейзажі з купами сміття, відходами життєдіяльності й частками потрощених будівель. Тутешня комунальна техніка була пошкоджена й виведена з ладу агресором, тож певний час після підриву дамби взагалі не було можливості здійснювати господарську діяльність. 

"Вся територія громади була захаращена… У нас була критична ситуація", - говорить Ігор Дудар, начальник Чорнобаївської сільської військової адміністрації.

На запит Чорнобаївської адміністрації до ліквідації наслідків трагедії долучилася гірнича компанія Ferrexpo. Компанія спрямувала понад 6 млн грн для виконання робіт із підсипки доріг, розчищення і поглиблення ставка, ліквідацію підтоплень, розбір завалів, складування і вивозу сміття, розчищення місцевого сміттєзвалища. Ці кошти дали змогу залучити людей та техніку: самоскиди, бульдозери, екскаватори та завантажувальні машини. Роботи виконувались підрядною організацією Ferrexpo - Одеським шляхобудівним управлінням - із 20 липня по 1 жовтня 2023 року.

“Ми маємо за правило намагатися допомагати всім, кому це необхідно. Після повномасштабного вторгнення завдяки спеціально створеному Гуманітарному фонду особливу увагу ми приділяємо гуманітарній підтримці військових, які мужньо боронять кордони нашої держави, а також населених пунктів, які найбільше потерпають від агресії ворога”, - зазначає генеральний директор Біланівського ГЗК, керівник проєктів і програм корпоративної соціальної відповідальності Ferrexpo в Україні Юрій Химич. 

З моменту повномасштабного вторгнення компанія Ferrexpo разом зі своїм благодійним фондом спрямувала понад 800 млн грн громадам у 12 областях України, які найбільше постраждали від агресії росії.

Довідка.

Ferrexpo - швейцарська гірничо-металургійна компанія, що пройшла лістинг на Лондонській фондовій біржі. В Україні володіє декількома великими підприємствами у сферах видобутку та збагачення залізної руди, логістики та транспортних послуг, зокрема Полтавським ГЗК, Єристівським ГЗК та Біланівським ГЗК на Полтавщині.

Нагадаємо, Як в області опікуються ветеранами

Компанія Ferrexpo визнана найкращим роботодавцем для ветеранів - Forbes

8 проєктів Ferrexpo увійшли до фіналу премії HR Pro Awards 2023

На Полтавському ГЗК Ferrexpo завершили ремонт виробничої лінії №2 

 

За матеріалами компанії Ferrexpo


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися