Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 10 Грудня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Фінансування об’єктів "Великого будівництва", а у Кременчуці - це новий міст, на час війни призупинено,- Лєднік

Ми в Telegram

 

26 березня 2022 10:30

Чергове спростування інформації нардепа Юрія Шаповалова.

 

Начальник Кременчуцької районної військової адміністрації (КРВА) Олег Лєднік, сьогодні, під час брифінгу, заявив, що йому не відомо про початок відновлення будівництва нового мосту через Дніпро у Кременчуці.

Разом з тим він чітко зазначив, що фінансування будівництва призупинено.

"Фінансування об’єктів "Великого будівництва", а у Кременчуці - це новий міст, на час війни призупинено...

До чого там Шаповалов ви мене питаєте? Кажу - єдиний хто має відношення до будівництва мосту це держава, а не нардеп",- зазначив О.Лєднік.

Зазначимо, що раніше про відновлення будівництва нового мосту через Дніпро у нашому місті сповістив нардеп Юрій Шаповалов.

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін цю інформацію спростував.

"Не знаю, де Шаповалов черпає інформацію і яке відношення він має до процесу будівництва...

Я неодноразово говорив, що він не дотичний до цього питання і це його особистий піар не на своїх результатах роботи, а на результатах роботи Президента країни, Кабінету міністрів, Мінінфраструктури...", - пояснив Дмитро Лунін

Також на офіційній сторінці Служби автомобільних доріг у Полтавській області з’явилася інформація, що згідно відповідних нормативно-правових документів на період воєнного стану призупинено будівництво мосту через р.Дніпро у м.Кременчук.

"Наголошуємо на тому, що міська рада м.Кременчук та народний депутат Ю.Шаповалов не здійснють фінансування, технічного контролю та приймання рішень щодо поновлення робіт з будівництва мосту. Цю функцію виконує виключно Служба автомобільних доріг у Полтавській області, яка є замовником будівництва.

Наразі жодного рішення з відновлення робіт Службою не прийнято. Ми враховуємо усі ризики пов'язані з війною та вживаємо заходів щодо безпеки наших підрядників",- сказано у повідомленні.

Але вчора по обіду Ю.Шаповалов сповістив, що він мав на увазі стосовно інформування про відновлення будівельних робіт на річці Дніпро.
Виявляється, мають розпочатися інженерно-геологічні вишукування і бурові роботи, а не чіткі роботи з будівництва.

Хто оплачуватиме ці роботи, він не пояснив, а Служба автодоріг вчора чітко повідомляла, що поки ніяки роботи з будівництва мосту через Дніпро у Кременчуці не фінансуватиме. 

Вже під вечір  Служба автомобільних доріг у Полтавській області на своій офіційній сторінці у Фейсбуці розмістило спростування чергової інформації, оприлюдненої народним депутатом Ю.Шаповаловим.

«Вкотре наголошуємо, що замовник будівництва мосту через р.Дніпро у м.Кременчук - Служба автомобільних доріг у Полтавській області. Народні депутати чи місцева влада не приймають рішень щодо поновлення чи припинення робіт на даному об'єкті та не здійснюють його фінансування.

На черговий пост нардепа Ю.Шаповалова заявляємо: замовник - Служба та генеральний підрядник - компанія "Догуш" не погоджують відновлення жодних робіт для субпідрядників, оскільки в країні наразі введений воєнний стан. Всі роботи тимчасово призупинені.

Вкотре закликаємо не поширювати недостовірну інформацію, яка може завдати шкоди населенню регіону, цивільній та військовій інфраструктурі, нашим підрядниками, їхнім базам чи техніці»,- сказано у повідомлені Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Можливо, аби "відбилитися" Ю.Шаповалов та його однопартієць по партії "За майбутнє" Віталій Малецький попрохають якихось будівельників виїхати на місце і для картинки зробити вигляд початку робіт. Проте ці роботи Служба автодоріг оплачувати не буде!

Нагадаємо, будівництво нового мосту через Дніпро у Кременчуці призупинено.

Турки, які будували міст у Кременчуці та дороги по області, залишили країну.

Відновлюється будівництво нового мосту в Кременчуці: але турецькі будівельники виїхали

 

Олег Булашев

 

 

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися