Кременчуцька газета
Субота, 30 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

У Кременчуці газета «Вагонобудівник» сьогодні святкує 100-літній ювілей

7 червня 2023 12:00

Вітання.

Корпоративній газеті ПАТ «КВБЗ» - «Вагонобудівник» - 100 років. Ця славна ювілейна дата настала у час неймовірних випробувань, коли колектив Крюківського вагонобудівного заводу разом з усім народом України бореться з ворожою навалою за свободу і незалежність, за саме життя. Тож відкладемо до кращих часів святкування у звичному для нас форматі.

А сьогодні дозволимо собі лише роздуми, лише невеликий історичний екскурс розвитку корпоративної преси протягом століття. Нам видається закономірним, що на підприємстві з такою багатою (154-річною) історією, як у Крюківського вагонобудівного, з такими сміливими проєктами, що започаткували створення кількох нових галузей вітчизняного машинобудування, у царині корпоративної преси теж усталені, вже вікові, традиції. Колективу КВБЗ в усі часи було притаманно відповідати вимогам часу. Тож невипадково 100 років тому тут зародилася справа видання робітничої газети, яка у різні часи мала назву «Залізна зміна», «Шабер», «Вагонобудівник». Пишаємося тим фактом, що завжди газета на КВБЗ видавалася українською мовою.

2007 року на базі редакції «Вагонобудівника» створено відділ засобів масової інформації – пресслужбу підприємства. До традиційних напрямів діяльності додалося чимало нових. Журналісти відділу ЗМІ ведуть низку напрямів інформаційного, ідеологічного, іміджевого спрямування. Зокрема, готують і надсилають у ЗМІ матеріали які регулярно друкуються у міських, обласних, центральних виданнях.

Традицією стало проведення прес-конференцій, піар-акцій. Регулярно звучать передачі заводського радіомовлення, яке веде свій родовід з 1930 року. Помітною є літературно-видавнича діяльність. Її результат - п’ять рекламно-іміджевих та документально-художніх книг про КВБЗ, серія буклетів, що по суті вже є виданням корпоративного журналу. На новий рівень піднесено сайт підприємства значною мірою завдяки регулярному, оперативному поповненню пресслужбою стрічки новин.

У всіх цих справах – напружена робота колективу відділу ЗМІ, громадських кореспондентів, суміжних служб, які займаються виданням газети, її поширенням, технічним забезпеченням сайту.

Уже сам факт, що на промисловому підприємстві є свої газета, радіо, стрічка новин на сайті та сторінка у Фейсбуці, працює пресслужба, говорить про його статус. Наявність засобів масової інформації у трудовому колективі свідчить про його зрілість, відкритість, бажання керівництва мати трибуну для спілкування з одного боку з людьми, з іншого – з усім зовнішнім світом.

Шановні журналісти, читачі, заводчани, вітаємо вас з цим красивим поважним ювілеєм. Бажаємо колективу відділу ЗМІ й надалі не забувати про велику відповідальність та важливість вашої роботи. Зичимо й надалі високо тримати прапор «Вагонобудівника» на шляху вже у другому столітті його історії.

Віримо, що неодмінно настане Перемога, і пресслужба КВБЗ напише свої нові репортажі про славні справи крюківських вагонобудівників. Слава Україні!

Наглядова рада, правління, дирекція, профспілковий комітет ПАТ «КВБЗ».


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися