Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 7 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Гендиректор «КрАЗу» Черняк: «Ми готові віддати свій гуртожиток місту, але по Закону»

 

10 січня 2020 12:45

Наразі підприємство знаходиться в стадії санації і передавати будь-яке майно кому - небудь заборонено Законом.

Генеральний директор Приватного акціонерного товариства «АвтоКрАЗ»  Роман Черняк у інтерв’ю Кременчуцькій газеті розповів про ситуацію навколо гуртожитку підприємства, який знаходиться по вулиці Вадима Пугачова (колишня - вул. Московська). Як відомо, мешканці цього гуртожитку на початку зими мали проблеми із своєчасним включенням опалення і на цій темі піарився міський голова Віталій Малецький та його заступник Володимир Пелипенко.

Зокрема, на офіційному сайті Кременчуцької міської ради, а потім і в провладних ЗМІ з'явилась інформація про те, що в гуртожитку на вулиці Вадима Пугачова,14 подали тепло.

«Завдяки втручанню міської влади опалення в оселях жителів Автокразівського гуртожитку з’явилося», - йшлось в повідомленні.

Та вже наступного дня на сторінці AutoKrAZ у Фейсбуці оприлюднили повідомлення, з якого видно, що це не так і знову мер Кременчука Віталій Малецький піариться на пустому місці.

«Насправді, гуртожиток, балансоутримувачем якого є ПрАТ «АвтоКрАЗ», зранку, у середу, 20 листопада, було підключено до централізованого опалення після перемовин адміністрації «АвтоКрАЗу» з керівництвом ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», що відбулися 19 листопада. На зустрічі вдалося досягти взаєморозуміння у питанні оплати за теплоносій, домовилися про його термінову подачу до помешкань жителів гуртожитку та подальшу співпрацю. Тож проблему було розв’язано виключно внаслідок втручання адміністрації «АвтоКрАЗу». Із боку міської влади ніякого випливу на вирішення проблемної ситуації не було», - йшлося в повідомленні.

 

А далі ситуація виявилася ще цікавішою.

Так, Кременчуцька газета отримала документальне підтвердження того, що Малецький та Ко лише вдаються до нечесного піару, а не насправді допомогають кременчужанам.

Так ось, адвокат Ярема Лазор подав до мерії та Кременчуцької ТЕЦ запити. Зокрема у теплопостачальної організації він просив відповіді на такі питання:

1. Чи звертались до Вас посадові чи службові особи Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради із письмовими зверненнями, заявами, клопотаннями чи іншими способами, щодо підключення будівлі гуртожитку за адресою: м. Кременчук, вул. Вадима Пугачова, 14А до опалення, відповідно до Договору № 712 від 15.04.2013 року «Про постачання теплової енергії в гарячій воді»?

2. Коли було підключено до опалення будівлі гуртожитку за адресою: м. Кременчук, вул. Вадима Пугачова, 14А, яка належить на праві власності ПрАТ «АвтоКрАЗ», відповідно до Договору № 712 від 15.04.2013 року «Про постачання теплової енергії в гарячій воді»?

3. За наслідком якої події відбулось підключення до опалення будівлі гуртожитку за адресою: м. Кременчук, вул. Вадима Пугачова, 14А, яка належить на праві власності ПрАТ «АвтоКрАЗ», відповідно до Договору № 712 від 15.04.2013 «Про постачання теплової енергії в гарячій воді»?

І відповіді з Кременчуцької ТЕЦ лише підтвердили, що Малецький та Ко піаряться на проблемі, а не допомагають її вирішити.

 

«На перше питання - до ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» посадові чи службові особи виконавчого комітету Кременчуцької міської ради із письмовими зверненнями, заявами, клопотаннями щодо підключення будівлі гуртожитку за адресою: Кременчук, вул. Вадима Пугачова, 14А до опалення не зверталися.

На друге питання - будівлі гуртожитку за адресою: Кременчук, вул. Вадима Пугачова, 14А до опалення було підключено, згідно наряду №893 від 20.11.2019 р.

На трете питання - після проведеної попередньої оплати, згідно умов договору», - йдеться у офіційному листі гендиректора Кременчуцької ТЕЦ А.Щербаня та фіндиректора О.Ревеги.

 

Тепер питання про долю гуртожитку ми задали гендиректору «АвтоКрАЗу» Роману Черняку. Зокрема ми запитали, чи готове підприємство передати гуртожиток у комунальну власність міста, як це зробив, наприклад, вагонобудівний завод.

Р. Черняк чітко заявив: «Ми готові віддати свій гуртожиток місту, але по Закону».

Далі він розповів на камеру, що наразі підприємство знаходиться в стадії санації і передавати будь-яке майно кому - небудь заборонено Законом.

«Ми готові передати, але, на жаль, сьогодні законодавство не дозволяє будь-що відчужувати, бо ми знаходимося в стадії банкрутства... На жаль, Малецький не слухає своїх юристів і це не можливо сьогодні зробити... Мені соромно слухати те, що він коментує там через прес-службу і на сесіях розповідає. «Мальчик» грамотний але треба ще книжки читати та до людей прислуховуватися»,- сказав на камеру Р.Черняк.

Вже після запису інтерв’ю ми знову повернулися до питання проблемного гуртожитку.

Роман Черняк розповів нам, що «АвтоКрАЗ» пропонував тим же енергетикам заключати з мешканцями договори на постачання, наприклад, теплової енергії напряму, а не через підприємство. Це б дозволило знизити суму оплат населенню, але ні енергетики, ні водоканал не хочуть йти на такий крок.

І гендиректор «КрАЗу»  розуміє чому: «Краще вимагати проплат з підприємства, ніж з кожної квартири окремо... Ми і нардепу Шаповалову писали аби він допоміг в цьому питанні, але відповіді не отримали...»

Також Р.Черняк заявив, що частина мешканців просто не оплачує надані послуги, а частина взагалі проживає незаконно.

«І виселити їх можна через суд. Але ми на це ж не йдемо. Частина мешканців там взагалі здає квартири, але не офіційно. Також до них є питання. Ми намагаємося находити порозуміння, але там є мешканці, які не йдуть на бесіду, а лише звинувачують нас в усьому поганому... Я ще раз кажу, що готовий віддати місту гуртожиток, але коли це можна буде зробити по Закону, а не так, як раді піару каже мер Малецький - віддай. Віддати наразі не можливо. Чекайте і віддамо по Закону», - резюмує Р.Черняк.

Нагадаємо, Полтаваобленерго за борги відключило гуртожиток КрАЗа: люди блокували енергетиків.

Піар Малецького і його команди на пустому місці: хто насправді подав тепло в Автокразівський гуртожиток

Розвінчуємо міфи: як Малецький та Ко піаряться на проблемах, а не вирішують їх

 

 

Олег Булашев

Фото Олександр Попенко

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися