Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 16 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Голова фракції «Європейська Солідарність» Богдан Лазоренко підготував депутатське звернення, аби вжити термінових заходів для забезпечення додаткових виплат пенсіонерам

 

28 вересня 2021 16:20

Проєкт рішення міськради.

На засідання сесії Кременчуцької міської ради виносять додатковим питанням Звернення депутатів Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.

Його ініціював голова фракції «Європейська Солідарність» Богдан Лазоренко.

Стосується звернення перерахунку пенсій.

Тож кременчуцькі депутати, представляючи інтереси нашої територіальної громи, звертаються до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України з вимогою вжити термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку.

«Чи не щодня, до кожного з депутатів, як обраних представників територіальної громади звертаються пенсіонери, з проханням допомогти з питаннях перерахунку пенсії встановленої Державою. Відвідуючи регіональні управління Пенсійного фонду України ми бачимо величезні черги людей похилого віку, що, попри пандемію COVID-19, ризикуючи своїм здоров’ям, вимушені відстоювати свої права годинам стояти в натовпі. Все це лише погіршує статистику захворюваності на коронавірус, в умовах поширення нового штаму хвороби «Дельта». Абсолютно не сприяє покращенню добробуту пенсіонерів і постійне подорожчання товарів і послуг першої необхідності, що не співмірним реальному рівню доходів громадян. За інформацією Пенсійного фонду, на сьогодні в Україні понад 11 мільйонів пенсіонерів, що, в свою чергу, складає майже чверть всього населення країни. Пенсію від 2000 до 3000 гривень отримують 39% пенсіонерів, менше 2000 гривень отримують майже 16%  даної категорії населення. Навіть враховуючи, середній розмір пенсії по Україні, прожитковий мінімум, чи мінімальну заробітну плату, з наведених прикладів можна зробити висновок, що частина людей пенсійного віку живуть за межею реальної бідності і злиднів. Дотримання і захист конституційних прав мешканців територіальної громади на соціальний захист та забезпечення соціальних гарантій гарантованих державою та Законодавством України, є чи не основним завданням представників системи органів місцевого самоврядування», - йдеться в пояснювальній записці до проєкту рішення. 

У своєму зверненні депутати вимагатимуть вжити термінових заходів для забезпечення додаткових виплат пенсіонерам. А саме - здійснити у листопаді 2021 року виплату «13 пенсії» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто, нижче 3 тис 866 грн.

Є пропозиція: для забезпечення цих виплат необхідно використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії.

«Ці кошти мають піти людям, а не близькому до влади та олігархів бізнесу», - акцентує Богдан Лазоренко.

Доповнено.

28 вересня під час засідання сесії міської ради даний проєкт затвердили.

Нагадаємо, Голова фракції «Європейська Солідарність» Кременчуцької міськради Богдан Лазоренко придбав сучасний електрокардіограф для Пирогівської амбулаторії

Дивіться Онлайн: засідання 8 сесії Кременчуцької міської ради

 

Світлана Павленко

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися