Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 27 Листопада 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Голова освітянської комісії облради Діденко про події у спецшколі Кременчука: "Ваш директор поки ніякої заяви не пише..."

 

27 жовтня 2021 17:15

"У неї ще 2 роки контракт. Її призначали депутати!  Я вам кажу, що бачу, як колектив її підтримає, як ваші депутати підтримують.  У нас в облраді більшість є. Я з Ковальською це обговорю. Якщо ваш директор сама не напише заяву, то ніхто її не дотисне!  А писати заяву, то зараз я не бачу такої потреби".

 

21 жовтня депутати Полтавської облради на сесії затвердили питання про реорганізацію Градизької спеціальної школи Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Кременчуцької спеціальної школи Полтавської обласної ради.

А вже вчора, 26 жовтня, директорку Кременчуцької спеціальної школи Ірину Гавриленко, яка керує навчальним закладом майже 8 років, викликали на килим до обласного департаменту освіти та зажадали звільнити місце, запропонувавши стати завучем у інтернаті. На захист пані Ірини став колектив закладу та депутати облради Олег Сазонов та Олександр Алексюк. Останні вже провели  зустріч з педагогами і висловили підтримку нинішньому керівнику.

Про цю ситуацію вони проінформували керівника облради Олексадра Біленького та голову освітянської комісії Олега Діденка. Останній прибув до Кременчука і попрохав "Кременчуцьку газету" не вести пряму трасляцію, бо він мав поспілкуватися з колективом у довірливій формі.

О.Діденко розповів, що депутати прийняли рішення про об’єднання але домовлялися, що дітей та колективи до закінчення цього навчального року чіпати ніхто не буде.

"До кінця навчального року ніяких переміщень бути не повинно. Ми також вирішили, що в Кременчуці буде свій військовий ліцей, а в Градизьку свій. Попит на ці заклади є.

... Що стосується вашого директора, то у неї контракт діє ще 2 роки. З нами зміни керівника департамент освіти не узгоджував. Ніяких рухів, які не будуть узгоджені з колективом чи директором я не підтримаю.  Все повинно робитися планомірно, а не так....

Завжди можна домовитися. Вас лякає невідомість. Ви, я, колеги депутати з облради нічого ж не знають... Про те, що вашого директора хочуть звільнити я дізнався 2 години тому від колеги-депутати-друга Олександра Алексюка. Я маю розібратися...

Моя точка зору - в Градизьку у військовому ліцеї має бути директор - педагог, а заступник - військовий... В директорі спецшколи з Градизьку я бачив гарного педагога і керівника. Там би вона впоралася.

Ми домовилися, що ваш директор поки ніякої заяви не пише і ніяких кроків не робить....  

Ще раз кажу, - до кінця навчального року ми дітей не чіпаємо. З кадрами розберемося. Що за нонсенс відбувається сьогодні, я не розумію!",- зазначив О.Діденко.

"Що робити нашому директору, коли її викличе на килим Ковальська і буде примушувати звільнитися?",- запитали педагоги і висловили одностайну підтримку І.Гавриленко.

"У неї ще 2 роки контракт. Її призначали депутати!  Я вам кажу, що бачу, як колектив її підтримає, як ваші депутати підтримують.  У нас в облраді більшість є. Я з Ковальською це обговорю. Якщо ваш директор сама не напише заяву, то ніхто її не дотисне!  А писати заяву, то зараз я не бачу такої потреби",- відзначив О.Діденко.

"А у військовий ліцей, після літніх подій КРУ приїхало потім. Так і нас будуть тиснути?",- не вгамовувалися педагоги.

"Ви не одне КРУ пережили. І це переживете. КРУ пише, ви пишете своє. Йдете до суду і правда посередині",- сказав голова освітянської комісії облради О.Діденко.

Депутат О.Алексюк заявив, що за І.Гаврилець стоїть колектив і це її велика перемога.

"Ковальська сьогодні є, а завтра - немає. А школа є і буде.  Колектив у нас гарний і дружній. МИ як одне ціле і свого директора на розтерзання не дамо!",- заявили педагоги.

Нагадаємо, У Кременчуцькій спецшколі педагоги стали на захист своєї мами: депутати облради вже втрутилися у конфлікт

Все через нерви: директорці Кременчуцької спецшколи Гавриленко викликали швидку прямо на роботу

Полтавська облрада може дати "зелене світло" новому військовому ліцею у Градизьку: команда Малецького знову програє? (Доповнено)

 

Олег Булашев 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися