Кременчуцька газета
Четверг, 18 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Голова правління ПАТ «КВБЗ» Максим Крамаренко: «Маємо створювати нову продукцію для українського та європейського ринків»

21 лютого 2024 11:15

Результат міжнародної конференції.

Делегація ПАТ «КВБЗ» повернулася з VІ Міжнародної конференції «Залізниці України: розвиток та інвестиції», що проходила 20 лютого 2024 року у Києві, в залі Торгово-промислової палати України. У її складі були голова правління Максим Крамаренко, директор зі збуту і маркетингу Олександр Меньков, начальник проєктно-конструкторського управління Дмитро Єгоров, технічний директор Олексій Гречкін.

Технічний директор та начальник проєктно-конструкторського управління виступили з доповідями на сесії «Оновлення рухомого складу» в рамках панелей «Будівництво вантажних вагонів» та «Комплектуючі, оновлення тяги, пасажирське вагонобудування».

Зокрема, технічний директор Олексій Гречкін доповів про створення на КВБЗ лінійки перспективних пасажирських вагонів для української залізниці. А начальник проєктно-конструкторського управління Дмитро Єгоров - про зчленовану 80 футову платформу мод. 13-7147 виробництва КВБЗ за вимогами TSI для колії 1435 мм. Як розповів нам Дмитро Єгоров, учасники конференції сприйняли доповіді позитивно, з інтересом, поставили доповідачам додаткові запитання.

На виставці був розгорнутий стенд КВБЗ, на ньому представлені всі види продукції, рекламні та довідкові матеріали. Близько 10 основних виробників залізничної продукції України також мали свої стенди.

Відразу після закінчення форуму попросили голову правління Максима Крамаренка підбити перші підсумки:

"Конференція важлива з точки зору спілкування з іноземними та українськими колегами, керівниками Укрзалізниці, представниками уряду, Верховної ради. Вона допомогла уточнити наші цілі та завдання на поточний момент та найближчу перспективу. Головна серед них – подальша робота задля Перемоги.

Незважаючи на воєнний стан та обмежені ресурси, ми маємо створювати нову продукцію для українського та європейського ринків".

У конференції взяли участь та виступили перед учасниками перша заступниця голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради України Юлія Клименко, народний депутат, заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський, заступник міністра фінансів України Олександр Кава, директор з глобального розвитку бізнесу та особливих проєктів Amsted Rail Company, Inc. Ерік Пол Луманн, заступник директора Департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов, інші керівники УЗ, представники вагонобудівних, вагоноремонтних заводів, операторських компаній.

 

 

За матеріалами пресслужби ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися