Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 27 Листопада 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Головна освітянка Полтавщини Ковальська про ситуацію з директором у Кременчуцькій спецшколі:  «Ми не тиснемо і якщо вона потягне, то нехай працює!»

 

28 жовтня 2021 08:50

Подробиці справи від першої особи освітянської галузі області.

21 жовтня депутати Полтавської облради на сесії затвердили питання про реорганізацію Градизької спеціальної школи Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Кременчуцької спеціальної школи Полтавської обласної ради.

А вже днями, 26 жовтня, директорку Кременчуцької спеціальної школи Ірину Гавриленко, яка керує навчальним закладом майже 8 років, викликали на килим до обласного департаменту освіти та зажадали звільнити місце, запропонувавши стати завучем у інтернаті. На захист пані Ірини став колектив закладу та депутати облради Олег Сазонов та Олександр Алексюк. Останні вже провели  зустріч з педагогами і висловили підтримку нинішньому керівнику.

Про цю ситуацію вони проінформували керівника облради Олександра Біленького та голову освітянської комісії Олега Діденка. Останній прибув до Кременчука і заявив, що звільнятися І.Гавриленко поки ще не потрібно.

« ... Що стосується вашого директора, то у неї контракт діє ще 2 роки. З нами зміни керівника департамент освіти не узгоджував. Ніяких рухів, які не будуть узгоджені з колективом чи директором я не підтримаю.  Все повинно робитися планомірно, а не так....

Завжди можна домовитися. Вас лякає невідомість. Ви, я, колеги депутати з облради нічого ж не знають... Про те, що вашого директора хочуть звільнити я дізнався 2 години тому від колеги-депутата-друга Олександра Алексюка. Я маю розібратися...

Ми домовилися, що ваш директор поки ніякої заяви не пише і ніяких кроків не робить....  

Ще раз кажу - до кінця навчального року ми дітей не чіпаємо. З кадрами розберемося. Що за нонсенс відбувається сьогодні, я не розумію!»,- зазначив О.Діденко.

«Що робити нашому директору, коли її викличе на килим Ковальська і буде примушувати звільнитися?» - запитали педагоги і висловили одностайну підтримку І.Гавриленко.

«У неї ще 2 роки контракт. Її призначали депутати!  Я вам кажу, що бачу, як колектив її підтримає, як ваші депутати підтримують.  У нас в облраді більшість є. Я з Ковальською це обговорю. Якщо ваш директор сама не напише заяву, то ніхто її не дотисне!  А писати заяву, то зараз я не бачу такої потреби»,- відзначив О.Діденко.

Депутат О.Алексюк заявив, що за І.Гаврилець стоїть колектив і це її велика перемога.

«Ковальська сьогодні є, а завтра - немає. А школа є і буде.  Колектив у нас гарний і дружній. Ми як одне ціле і свого директора на розтерзання не дамо!» - заявили педагоги.

«Кременчуцька газета» з приводу ситуації з директором Кременчуцької спецшколи звернулася до директора департаменту освіти Полтавської облдержадміністрації Віти Ковальської.

Вона розповіла, що у понеділок І.Гавриленко була на нараді в Полтаві і там відбулася розмова стосовно подальших дій керівництва Кременчуцької спецшколи щодо об’єднання з Градизькою спецшколою, щодо проведення тендерів на наступний рік тощо.

«Ірина висловила сумнів, що зможе все це потягнути. Тоді ми запропонували їй бути заступником. Вона начебто погодилась, але взяла час поміркувати. Ми на неї не тиснемо. Потім вона ще нам телефонувала та погоджувалася перейти на заступника, але коли дізналася, що Калініченко ( директор Градизької спецшколи) може стати директором закладу у Кременчуці, то вона відмовилася...

Ми не тиснемо і якщо вона потягне, то нехай працює!..

Калініченко ми знайдемо інше місце роботи. Вона потужний директор і таких у нас не багато. Без роботи її не залишимо.

А Ірина нехай тягне і якщо все буде гаразд, то ніхто її не чіпатиме. Якщо не потягне, то сама напише заяву. Час покаже, що і як.

Поки ж Кременчуцькій спецшколі дали належне фінансування, все як вони просили. Школі потрібно працювати і керівник має бути на своєму місці»,- заявила В.Ковальська.

Нагадаємо, У Кременчуцькій спецшколі педагоги стали на захист своєї мами: депутати облради вже втрутилися у конфлікт

Все через нерви: директорці Кременчуцької спецшколи Гавриленко викликали швидку прямо на роботу

Полтавська облрада може дати "зелене світло" новому військовому ліцею у Градизьку: команда Малецького знову програє? (Доповнено)

 

Олег Булашев 

 

 

 

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися