Кременчуцька газета
Субота, 9 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Губернатор Лунін проінспектував укриття шкіл на Молодіжному, а мер Малецький заявив, що всі вони у школах будуть завершені до кінця цього року

23 серпня 2023 15:15

Далі почнеться робота з дооблаштування укриттів у дитсадочках.

Сьогодні з робочою поїздкою Кременчук відвідав начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Мета: ознайомитися з ходом підготовки шкіл до першого вересня. А саме - губернатор Полтавщини побачив ступінь готовності укриттів до прийому дітей та педагогів.

Міська влада на чолі з Віталієм Малецьким підготувала "цікаву" програму – відвідування шкіл №15, 26 та 17, де укриття вже готові.

Слід віддати належне керманичу Полтавщини Д.Луніну та меру Кременчука Віталію Малецькому, вони на пропозицію журналістів погодилися внести зміни до плану відвідин шкіл і заїхали в школу №12, де укриття мали б здати ще в липні, але і досі цього не зроблено.

Але про все по черзі.

Першим пунктом було ознайомлення з укриттям у школі-дитсадку №15, де гостей зустрів директор Андрій Патерило.

Він розповів про те, що заклад вже функціонує, а з першого вересня до нього прийдуть учні 1-4 класів. Укриття у закладі готове, але у другому корпусі, що на Петрівці, ремонт не розпочався, бо розроблятиметься відповідна документація.

Міський голова попрохав допомоги в фінансуванні цього проєкту і Д.Лунін порекомендував надати проєкт на погодження.

Саме укриття в закладі дуже охайне і навіть має стенд, як його робили.

Тож цей заклад працюватиме у дві зміни повний робочий тиждень. Укриття розраховане на 350 осіб, з яких 200 – це дошкільний підрозділ, 150 – початкова школа.

Далі делегація високопосадовців рушила до гімназія №12. Роботи з будівництва укриття там ще ведуться, хоча раніше укриття мали зробити до кінця липня.

Тепер називаються нові строки – перша половина вересня. Причина затримки – стіни укриття ніяк не висохнуть. Тож цей навчальний заклад працюватиме перший тиждень вересня дистанційно, а далі у змішаному форматі.

Укриття буде розраховане на 460 осіб. 200 місць виділять для сусідніх дитячих садків, інші – для учнів та працівників гімназії. Також планують зробити друге укриття на 250 осіб. Після цього перше укриття буде для школи, а друге для садочка. Але роботи над підготовкою другого укриття ще не почалися.

Робота над автоматичною пожежною сигналізацією почалася 15 серпня, і відповідно до графіка, має завершитися через два тижні з дня початку робіт.

У гімназії №26 керівники міста та області подивилися стан робочого укриття, але в планах керівництва міста розробити і другу чергу укриття. Чинне укриття розраховане на 518 місць. Школярі ходитимуть на дві зміни.

У ліцеї №17 також укриття вже працює. Як і у попередніх закладах освіти, ним користуються вихованці дитячих садочків.

Укриття розраховане на 350 осіб. Вихованців учитимуть у дві зміни, але не щодня. Через перевантажений вересень, ліцей №17 не може вивести всіх дітей, адже укриття також використовуватимуть гімназія №8 та два садки.

Тож школа №17 працюватиме з початку навчального року у змішаному режимі.

Загалом побаченим Д.Лунін залишився задоволений, а мер В.Малецький заявив, що всі укриття у школах будуть завершені до кінця цього року. Далі почнеться робота з доробки укриттів у дитсадочках.

Нагадаємо, "Таке відчуття, ніби наші посадовці навмисно приймають рішення такі, щоб було гірше" - кременчужани шоковані побаченим в укритті ліцею №4

"Не перекладайте з хворої голови на здорову": депутатка Л.Гориславець про критику мера на вчителів та директорів за несвоєчасно готові укриттям

Потребують більше 3 тис 600 учнів: ситуація з підвезеннями школярів у Кременчуцькому районі

 

 

Олег Булашев

Пізніше буде додане відео

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися