Крім скасувань концертів та заборони роботи нічних клубів, зачинять кальянні. Вони діятимуть до 21 квітня.
Сьогодні в мерії провели засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Питання одне: продовження жорсткіших умов у рамках карантину, пов’язаного з коронавірусом.
Під час засідання обговорили питання роботи кальянних.
Мер каже, що питання роботи кальянних осередків - це напівпрозоре ведення бізнесу і пригадав кальянну «МарьяІванівна».
В.Малецький додав, що у кальянних часто не дотримуються карантинних обмежень і запитав у колег, «зачиняти кальянні чи залишити і спільно перейти в червону зону».
Начальник управління розвитку торгівлі Людмила Жорняк каже, що у порівнянні з минулим тижнем в кальянних наведено лад, але поскаржилася, що вони, як гриби після дощу, відкриваються і стежити за ними чиновники не встигають.
Після обговорення питання роботи кальянних в мерії вирішили їх зачинити.
Тож визначили раніше запроваджені обмеження продовжити до 21 квітні і закрити кальянні.
Тож у зв'язку з погіршенням і з метою запобігання поширення на території гострої респіраторної коронавірусної хвороби, з 0.00 24 березня скасовано проведення масових заходів. Це стосується концертів, вистав.
З 24 березня по 21 квітня мають бути закриті нічні клуби, а під час роботи закладів громадського харчування власники мають врахувати розмежування відвідувачів, і не проводити розважальні програми, посилити контроль під час перевезень пасажирів.
Суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, діяльність яких пов’язана з прийомом та обслуговуванням населення (спортивні зали, фітнес-центри, кінотеатри, торговельні заклади, ринки, організація перевезення пасажирів на міських та міжміських маршрутах тощо) мають посилити виконання протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).
Суб’єктами господарювання незалежно від форм власності, що впроваджують свою діяльність в межах Кременчуцької міської територіальної громади, також мають бути внесені зміни до режимів їх роботи з метою розмежування і недопущення скупчення людей у громадських місцях (зупинки, транспортні перевезення, торгівельні заклади тощо).
Кременчуцьке районне управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, батальйон патрульної поліції у м. Кременчук, Кременчуцьке міськрайонне управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області повинні забезпечити посилені заходи нагляду (контролю) за виконанням карантинних (протиепідемічних) заходів на території Кременчуцької міської територіальної громади відповідно до рівня епідемічної небезпеки, визначеного керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням на території України COVID-19 для Полтавської області.
На Полтавщині минулу добу зареєстровано 730 нових випадків коронавірусу, 23 смерті
У Кременчуці до закінчення епідемії закриють кальянні
Малецький розповів, у яких кафе та ресторанах Кременчука незабаром можна буде курити кальян
Олег Булашев