Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Керівник Кременчуцького райуправління Держпродспоживслужби Барчук вважає в діях кременчуцьких чиновників службове підроблення

17 квітня 2024 14:30

Деталі справи.

Керівник Кременчуцького райуправління Держпродспоживслужби Володимир Барчук звернувся до керівництва поліції Кременчука із заявою про вчинення кримінального правопорушення.

Зокрема, в заяві він пише, що 15 березня 2024 року відбулося пленарне засідання Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. На сайті міськради після засідання було оприлюднено протокол пленарного засідання.

Також в засобах масової інформації у відкритому доступі наявне відео засідання п’ятого пленарного засідання позачергової двадцять третьої сесії  Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області VIІІ скликання від 15 березня 2024 року де у період часу вказаного відеофайлу (між  36-52 хвилинами трансляції) триває обговорення учасниками сесії діяльності Кременчуцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби та його посадових осіб і взаємовідносин місцевого самоврядування м. Кременчука з вказаним державним органом.

В.Барчук переглянув відео засідання позачергової двадцять третьої сесії  Кременчуцької міської ради від 15 березня 2024 року та склав стенограму засідання.

Потім ознайомившись з протоколом  п’ятого пленарного засідання позачергової двадцять третьої сесії  Кременчуцької міської ради, який є офіційним документом  та оприлюднений  відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", підписаний особисто міським головою та заступником голови секретаріату ради, пан Барчук встановив, що у вказаний протокол внесені завідомо неправдиві відомості.

У вказаному протоколі відсутні відомості, які справді мали місце на сесії та не внесені до протоколу, а ті відомості, які внесені, - є неточними, перекрученими та неправдивими і відрізняються від відомостей, які зафіксовані в залі на пленарному засіданні засобами відеозйомки.

Тож В.Барчук вважає, що в діях тих, хто підписав протокол вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення) і він просить поліцію внести вказані ним відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У поліції поки вивчають подану заяву із додатками і не внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Не виключено, що пан Барчук знову піде до суду відстоювати правду.

Поліція на чолі з Холондовичем, схоже, хотіла вигородити Малецького, але суддя постановила: відкрити кримінальну справу через погрози мера Барчуку

 
 
 

Олег Булашев  


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися