Кременчуцька газета
Неділя, 19 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Керманич Полтавщини Пронін відвідав «Кременчукм’ясо»: йому розповіли історію підприємства та показали частину виробничих потужностей

23 квітня 2024 15:30

Фотозвіт.

 

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін та директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації Сергій Фролов сьогодні відвідали ПрАТ «Кременчукм’ясо».

Голова правління підприємства Ірина Дроздова розповіла гостям, що сьогодні ПрАТ «Кременчукм’ясо» - потужне вітчизняне підприємство, що входить до десятки найбільших підприємств м'ясопереробної галузі України.

За довгі роки існування випуск підприємством продукції високої якості стало корпоративним стандартом та створило позитивний імідж продукту серед найвибагливіших споживачів.

Сучасне підприємство під торговою маркою «Фарро» випускає більше 170 найменувань ковбасних виробів і м'ясних делікатесів.

При цьому підприємство знаходиться у постійному розвитку виробництва: вдосконалює технології та підвищує професійний рівень фахівців.

При цьому сучасне європейське обладнання від німецьких та австрійських виробників забезпечує високу якість продукту і створює справжню естетику праці на підприємстві.

Керманичу Полтавщини та директору департаменту АПК керівники підприємства провели екскурсії по частини приміщень, але не впустили в цех виробництва продукції, бо для цього було заздалегідь оформлювати санкнижки.

«А яка ваша улюблена ковбаса?»,- запитав Ф.Пронін керівницю підприємства Ірину Дроздову. Вона дипломатично відповіла, що для кожної події різна. Зокрема, вона як і більшість покупців полюбляє «Лікарську» варену ковбасу, а ось діти більше люблять сосиски. Особливо подобається покупцям і копчена ковбаса «Українська» та «Ностільжі».

Не оминули гості і музей підприємства. Там Ф.Проніну розповіли, що історія ПрАТ «Кременчукм’ясо» починається у 1913 році. Двоє братів-німців австрійського походження Фрідріх та Роберт Зейпи заснували у Кременчуці беконну фабрику. До справи брати підійшли з великою відповідальністю. Чутки про відмінну якість та смак бекону з Кременчука поширились далеко за межі України.

Після Жовтневої революції 1917 року фабрика Зейпів була націоналізована й стала Беконною фабрикою Всеукраїнського скотарсько-молочарського союзу «Добробут». Її почали розбудовувати на руїнах колишнього Варшавського снарядного заводу, що евакуювався до Кременчука під час імперіалістичної війни 1915 року.

У середині 1920-х років багато фахівців вважали, що будувати подібне підприємство за 130 верст від Полтави, де вже є аналогічне – нерозумно. Мовляв, сировини не вистачить. Але вони помилялися.

Уже в 1927 році фабрика працювала безперебійно, у її цехи постачалося 80 % беконних свиней і 20% сальних.

Під час Великої вітчизняної війни Кременчуцький м’ясокомбінат був зруйнований майже вщент. Відбудовувати підприємство кременчужани почали наприкінці 1940-х років шляхом народного будівництва. Сотні городян доклали своїх зусиль задля того, аби у середині 1950-х років підприємство знову запрацювало. Багато хто з народних будівельників потім прийшов працювати в цехи відродженого комбінату. Першими запрацювали забійний і ковбасний цехи. Обладнання на підприємстві практично не було, тож ковбасу варили у великому чані. Сировину і продукцію по цехах розвозили тачками. Цехи підприємства опалювалися вугіллям, яке працівники самі довбали сокирами. В холодну пору року, коли працівники зранку приходили в цехи, температура була наскільки низькою, що часто руки просто примерзали до залізних труб. Але, не зважаючи на надважкі умови праці, люди працювали на совість, завойовуючи авторитет і славу

1990-ті роки перебудови виявились для Кременчуцького м’ясокомбінату доволі тяжкими. Підприємство опинилось на межі банкрутства. Та доля готувала новий зліт. 14 липня 1998 року, оновленою управлінською командою, під керівництвом Бабаєва Олега Мейдановича створено Відкрите акціонерне товариство «Кременчукм’ясо».

Досвідчені майстри приготування м’ясних та ковбасних виробів взяли курс на якість – запровадивши сучасні європейські технології виробництва водночас зберегли та втілили кращі традиції попередніх поколінь. За більше ніж 20 років ПрАТ «Кременчукм’ясо» досягнув амбітної мети - виготовлення тільки високоякісної продукції та завоювання лідируючих позицій на вітчизняному ринку.

Сьогодні підприємство знову переживає складні часи. Через війну з росією частина колективу мобілізована і їм колектив завжди приходить на допомогу.

Завершуючи відвідини гості залишили відгуки про побачене в Книзі відгуків.

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися