Кременчуцька газета
Середа, 24 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Компанія ДТЕК проходить етап отримання всіх потрібних дозволів і документів для будівництва Полтавської вітрової електростанції

22 червня 2024 10:30

Деталі.

 

Компанія ДТЕК проходить етап отримання всіх потрібних дозволів і документів для будівництва Полтавської вітрової електростанції на 650 МВт. Про це йдеться в повідомленні компанії у Facebook. 

"Вітроенергетика має безліч стратегічних переваг – швидкість будівництва, розосередженість турбін і найбільшу генерацію з початку осені до кінця весни. Саме тому вона має стати основою для відновлення енергетичного потенціалу України в найближчі роки. Відповідно до цього ми й продовжуємо комплексно готуватися до реалізації проєкту Полтавської ВЕС на 650 МВт потужності", – заявив заступник генерального директора ДТЕК ВДЕ Олег Соловей.

Також у компанії повідомили, що нещодавно на території Глобинської громади змонтували другу метеощоглу для проведення вітромоніторингової кампанії.

"Разом із першою вони є найбільшими в Україні й мають висоту 160 метрів. Використання двох метеощогл пов'язане із необхідністю найточнішої оцінки ключових параметрів – напрямків вітрових потоків і сили вітру, оскільки вітропарк буде розміщуватися на дуже великій території", – додають у ДТЕК.

Паралельно тривають орнітологічні дослідження: спеціалісти вже надали компанії орнітологічний звіт за період піврічного моніторингу весняної міграції, який підтверджує правильність попередньої схеми розташування вітротурбін і відсутність їх впливу на міграцію птахів. Далі орнітологи будуть виконувати дослідження осінньої міграції птахів поруч із перспективною ВЕС.

Також компанія почала комунікацію із землекористувачами щодо відведення земельних ділянок для подальшого розміщення п'яти підстанцій 330 кВ і вітротурбін.

 

Нагадаємо, У Кременчуцькому районі планують розмістити нові вітряки, що зможуть забезпечити електрикою весь регіон.

Вітропарк у Кременчуцькому районі: що отримує громада, чи працюватимуть там місцеві, як вітряки вплинуть на птахів і що буде з дорогами.

У Кременчуцькому районі хочуть встановити щонайменш 100 вітротурбін для виробництва електроенергії

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися