Кременчугская газета
Среда, 20 Июня 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Компанія Ferrexpo вивела Полтавщину в лідери інвестиційної ефективності

 

17 июля 2017 14:45
Компанія Ferrexpo вивела Полтавщину в лідери інвестиційної ефективності

Результати еврорейтингу.

Полтавську область визнано кращою за інвестиційною ефективністю за перший квартал цього року.

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оновило рейтинг інвестиційної ефективності областей України за І квартал 2017 року. За даними аналітиків, перше місце отримала Полтавщина з рекордним результатом у 246 балів.

 Дослідження проводилися по 22 областям України, без Донецької та Луганської. Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими:

- інвестиційна активність: капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи;

- соціально-економічний ефект від інвестицій: заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги.

Лідерами рейтингу стали Полтавська (246 балів) та Дніпропетровська (203 бали) області. Обидві оцінки відповідають рівню «максимальна інвестиційна ефективність».

Як зазначає агентство, результат Полтавської області може видатися неочікуваним лише через кількість набраних балів. За останні 12 місяців Полтавська область постійно входила в число регіонів з високими рейтинговими оцінками. У першому кварталі поточного року регіон показав чудові результати за всіма критеріями рейтингу, ніколи не опустившись нижче п'ятої позиції. А оцінка будівельних робіт, чистого припливу іноземних інвестицій і наданих послуг виявилася найвищою серед 22 областей.

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко відзначає, що і за офіційними даними міністерств і за рейтингами незалежних організацій наша область — у лідерах:

«Полтавщина показала ці результати завдяки потужним і промисловому, і аграрному комплексам та злагодженій роботі керівництва. В області працюють 280 підприємств з іноземними інвестиціями. Збільшено експорт товарів з Полтавщини до Європейського Союзу. Крім того, ми займаємо друге місце з розвитку інфраструктури, що теж дуже хороший результат».

Прес-служба компанії Ferrexpo зазначає, гучний успіх Полтавщини було досягнуто завдяки роботі у нашому регіоні підприємств групи компаній, зокрема, Полтавського гірничо-збагачувльного комбінату.

Отриманий результат є непрямою оцінкою ефективності діяльності місцевої влади щодо реалізації своїх соціально-економічних функцій. Результати дослідження дозволяють також оцінити інвестиційну привабливість регіону — через зростання або зниження інвестиційної активності.

Розрахунок рейтингу проводиться щоквартально. Розрахункові показники визначаються за період в 12 місяців. Подібний підхід дозволяє виявити область, інвестиційна ефективність яких є стабільно високою, що може свідчити про наявність успішних господарських практик у регіоні.

 

За матеріалами ЗМІ

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться