Кременчуцька газета
Неділя, 19 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

КП «Комфортний дім» просить виділити додаткові кошти на ряд ремонтів

24 квітня 2024 13:45

Проєкт рішення.

26 квітня на сесії Кременчуцької міської ради депутатам пропонуватимуть внести зміни до Програми забезпечення діяльності та утримання в належному стані матеріально –технічної бази КП «КОМФОРТНИЙ ДІМ» на 2022 - 2024 роки».

Зокрема, доповнити її заходами із придбання матеріалів для ремонту водопровідних мереж в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області (чотири крани сталеві кульові різних діаметрів) з орієнтовними обсягами фінансування 30 тис грн.

 «Встановлення кранів дасть можливість забезпечити надійне перекриття проблемних ділянок, зменшити кількість витоків та кількість абонентів, які потрапляють під відключення на час проведення планових ремонтних або аварійних робіт, зменшить ризик забруднення оточуючого природного середовища стічними водами», - йдеться в пояснювальній записці.

Придбання матеріалів для вимощення та захисту від розмивання фундаментів навколо будівель та споруд, які обліковуються на балансі КП «КОМФОРТНИЙ ДІМ» - 49 тис грн.

«Для виконання цього заходу планується придбання матеріалів, необхідних для проведення ремонтних робіт господарським способом (щебінь, пісок, цемент, дошки для опалубки, сітка армувальна для стяжки тощо)», - написано в пояснювальній записці.

Має місце і облаштування вузла обліку електричної енергії на об’єкті по вулиці Пилипа Орлика, будинок 1А в селі Потоки з орієнтовними обсягами фінансування на суму 5 500 грн.

З метою належної експлуатації електроустановок планується придбати шафу обліку, автоматичний вимикач, кабельну продукцію та обладнати власними силами відповідно до  Правил улаштування електроустановок (ПУЕ) місце встановлення лічильника електричної енергії.

Окрім того, планують внески до статутного капіталу КП «КОМФОРТНИЙ ДІМ» на придбання електродвигунів  асинхронних трифазних для встановлення в приміщенні водо-насосної станції ІІ підйому за адресою:  вулиця Миру, будинок 16, село Потоки на загальну 46 тис грн.

Обладнання експлуатується з моменту введення в експлуатацію водонасосної станції, тобто близько 50 років. Відповідно, за цей час обладнання морально та фізично застаріло і не виконує свої функції. Запасні частини для цього обладнання відсутні.

Заміна застарілого та зношеного обладнання,  яке фактично відпрацювало свій ресурс, дозволить знизити енерговитрати, запобігти припиненню подачі води до споживачів через вихід з ладу двигунів та підвищити надійність експлуатації об’єктів водопостачання. 

Таким чином, загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми у 2024 році має збільшитися. 

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися